×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
29. jūnijs, 2016
Drukāt

Seriālam “Troņu spēle” gaidāmas vēl divas sezonas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Populārā seriāla “Game of Thrones” (“Troņu spēle”) veidotāji apstiprinājuši, ka tam tiks uzņemtas vēl divu sezonu sērijas.

“Mēs cenšamies izveidot viendabīgu stāstu ar sākumu, vidus daļu un beigām,” sacīja seriāla producents Deivids Beniofs. “Mēs jau labu laiku zinām, kas notiks seriāla beigās. Mēs pamazām tam tuvojamies.”

“Mēs vēlamies, lai tas būtu vienots, milzīgs stāsts. Mēs negribam to izstiept garāku, lai pievienotu papildu desmit stundas vai tāpēc, ka cilvēki to joprojām skatās. Mūsu ideja bija tāda – lai, noskatoties seriālu no pirmās sērijas līdz pēdējai, tas būtu viens stāsts,” uzsver Beniofs.

Seriāla “Game of Thrones” producenti ir Beniofs un D.B.Veiss.

Beniofs un Veiss apstiprināja, ka seriāla kopējais garums būšot 73 stundas, no kurām 60 stundas jau tikušas izrādītas sešās līdz šim iznākušajās sezonās.

Tādējādi producenti apstiprinājuši baumas par divām jaunām “Game of Thrones” sezonām. Vienā būs septiņas sērijas, bet otrā sešas.

Seriāls “Game of Thrones” balstīts uz amerikāņu rakstnieka Džordža R.R.Mārtina grāmatu sēriju “A Song of Ice and Fire” (“Dziesma par ledu un uguni”). Mārtins nepaspēja pabeigt sesto romānu pirms seriāla sestās sezonas sēriju iznākšanas, tāpēc tajās attēloti dažādi notikumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+