Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Sieviete alkohola reibumā izkrīt pa sestā stāva logu

Foto - LETAFoto - LETA

Aizvadītajā diennaktī Zemgalē 24 gadus veca sieviete alkohola reibumā izkritusi pa logu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Pēc līdzcilvēku teiktā, sieviete kritusi no sestā stāva. Viņa smagā stāvoklī nogādāta slimnīcā.

Savukārt Latgalē 17 gadus vecs puisis guvis mugurkaula traumu, krītot no četru metru augstuma. Jaunietis, staigājot pa ēkas jumtu, bija uzkāpis uz jumta paaugstinājuma un no tā uzkritis uz jumta. Bukša apstāstīja, ka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta palīdzība, lai cietušo noceltu no jumta. Puisis bija alkohola reibumā.

Latgalē negaisa laikā otrdien traumas guvusi 60 gadus veca sieviete, kurai uzkritis koka zars. Sieviete guvusi galvas smadzeņu satricinājumu, elkoņa traumu un potītes iespējamu lūzumu.

Tāpat Vidzemē mediķu palīdzība bijusi vajadzīga 15 gadus vecam zēnam. Viņš, braucot ar velosipēdu, bija kritis pāri stūrei un guvis atslēgas kaula lūzumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģēja uz 1055 izsaukumiem, no kuriem 188 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (17)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+