Mobilā versija
Brīdinājums +15.0°C
Janīna, Linda
Svētdiena, 20. augusts, 2017
21. novembris, 2016
Drukāt

Sīkākas ziņas par traģēdiju, kurā dzīvību zaudēja mazs bērns

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajās brīvdienās ugunsgrēkos gāja bojā trīs cilvēki.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka piektdienas pēcpusdienā plkst. 17.17 tika saņemts izsaukums uz Daugavpili, kur no vienstāvu dzīvojamās mājas nāca dūmi.

Iekļūstot mājā caur logu, glābēji konstatēja, ka tur izveidojies liels piedūmojums, bet atklāta degšana nekur netika manīta. Pārmeklējot piedūmotās telpas, ugunsdzēsēji atrada divus cilvēkus – apmēram 42 gadus vecu pieaugušo un sešus gadus vecu bērnu), kurus nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, kuri konstatēja abu cilvēku nāvi.

Ugunsgrēkā bija degusi mājas virtuve ar koridori 20 kvadrātmetru platībā, bet ugunsdzēsēju glābēju ierašanās brīdī atklātas degšanas vairs nebija, jo skābekļa trūkuma dēļ liesmas jau bija apdzisušas.

Sestdien īsi pēc pusnakts tika saņemts izsaukums uz citu vienstāvu dzīvojamo māju Daugavpilī. Ugunsdzēsēji konstatēja, ka ēkā deg sadzīves mantas un griestu pārsegums 6 m2 platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā tika atrasts apmēram 50 gadus vecs bojāgājis vīrietis. Notikušā apstākļus skaidros Valsts policija.

Aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 109 izsaukumus, no kuriem 42 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 55 uz glābšanas darbiem, bet 15 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+