×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
9. jūnijs, 2014
Drukāt

Sikorskis: Putins Ukrainā saskata personīgus draudus (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Ja Ukraina kļūs eiropeiska un tās ekonomika – konkurētspējīga, Krievijas iedzīvotājiem var nākties atzīt, ka šī sistēma ir labāka nekā tā, kurā viņi šobrīd dzīvo,” paziņojis Polijas ārlietu ministrs Radoslavs Sikroskis (attēlā), norādot, ka pašreizējā Krievijas vara šādu scenāriju uzskata par draudu savai pastāvēšanai.

Uzrunā Vroclavā notikušajā starptautiskajā konferencē “Vroclavas globālais forums” Sikorskis pauda uzskatu, ka Putins Ukrainas demokratizāciju uzlūko kā “personīgu draudu”. Ukrainas laikraksta “Ukrainskaja Pravda” interneta vietne ziņo, ka Polijas ārlietu ministrs konferencē norādīja, ka Krievijas pašreizējā varas elite notikumus Ukrainā varētu uzskatīt kā priekšvēstnesi tam, kas kādu dienu varētu notikt arī Krievijā.

Sikorskis arī sacīja, ka Putins kā draudu uzlūko Rietumus, kuri, pēc Kremļa saimnieka domām, grib Krievijai atņemt daļu tās teritorijas. Viņš arī atzīmēja, ka dažu Eiropas Savienības valstu amatpersonas maldās, domājot, ka viņām varētu izdoties pārliecināt Putinu, ka no Ukrainas un ES sadarbības līguma iegūtu arī Krievija. “Manuprāt, Krievija iebilst sadarbības līgumu ne tāpēc, ka tā to nesaprotu, bet gan tāpēc, ka to saprot ļoti labi. Putins saprot, ka pēc tā parakstīšanas Ukraina kļūs par Eiropas, nevis Krievijas daļu,” skaidroja Sikorskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Maskaļiem bikses pilnas un uztraukums, ka beidzot paši saprot kā tā sūdu padumija (RF) pamazām aiziet dibinā ar visu muļķa Vovu. Tas ir interesants starptautisks farss, kad klauns Vovo apjēdz savu tragisko likteni: vēstures mēslaini.

    Vai nu nav laiks palūgt Eiropu Krievzemē ievest kārtībU? Varen plaša mūsu strana a parjadka nekakogo. Vai kāds nevar ievest matuškā kārtību? Laikam jau nē.

    Varbut ka pietiks vietas – vēstures mēslainē?

  2. Krievija baidās ka Ukraina kļūs bagata eiropas savienībā…Tas notiks tad kad pūķim aste sāks ziedēt.vispirms lai atdod parādus par gāzi,tad lai sāk kļūt bagāti.Un tai eiropas savienībā arī viņus neviens negaida.Melīgu, nabagu valsti,kam viņa vajadzīga.Tā eiropa jau pati sāk pamazām brukt.

  3. medvedevam japarnem savu tautiesu aizstaviba ukraina ka no sakasvili gruzija laida darba grad artileriju ta sodien ukrainas militaristi pret saviem iedzivotajiem laiz darba-grad ko tas nozime karu jadod preti ar to pasu putins nobijies japarnem medvedevam vara jadod kijevai atbilde ka gruzija….

  4. Abrene ir Latvija Atbildēt

    Nedomāju, ka Rietumi grib Krievijai atņemt daļu tās teritorijas; Rietumi grib tikai lai Krievija izvācas no nelikumīgi okupetām un anektētām teritorijām, un lai pārējām (Dagestana, Čečenija, Tatarstana, Saha, utt) dod pasnoteikšanās tiesības. Pūķins taču atzīst referendumus!

Draugiem Facebook Twitter Google+