Silovs pasaules čempionātu Sočos sāk ar devīto vietu 0

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs ceturtdien Sočos izcīnīja 9.vietu pasaules čempionātā (PČ) atsevišķās distancēs 1500 metros.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Silovs finišēja pēc minūtes un 47,95 sekundēm, no čempiona krieva Denisa Jusjkova atpaliekot 1,63 sekundes. Sudraba medaļu izcīnīja amerikānis Šeini Deiviss, bet par bronzas laureātu kļuva uzvarētāja tautietis Ivans Skobrevs. Iepriekš gūtas traumas dēļ nestartēja līdzšinējais pasaules čempions distancē Kanādas slidotājs Denijs Morisons.

Ar izcīnīto 9.vietu Silovs nav diez cik apmierināts, taču savā “Twitter” vietnē pauda apņēmību pacīnīties par ko labāku 1000 metru distancē.

PČ turpinājumā piektdien sekos sacensības 1000 metru un 5000 metru distancēs, savukārt sestdien laureātus noteiks 10 000 metros. Svētdien būs 500 metru sprints un komandu iedzīšanas sacensības.

Pēc gada Sočos, Krievijā, risināsies ziemas olimpiskās spēles.