×
Mobilā versija
+7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
6. janvāris, 2012
Drukāt

Skaidros “Kalkūnu” bērnu saslimšanas ar pneimoniju iemeslus

Foto- LETAFoto- LETA

Labklājības ministrija (LM) pieprasīs paskaidrojumu no sociālā aprūpes centra “Latgale” direktores par situāciju “Kalkūnos” pēc vairāku bērnu saslimšanas un nonākšanas slimnīcā, aģentūru BNS informēja ministrijas pārstāve Marika Kupce.

“Kalkūni” ir sociālā aprūpes centra “Latgale” filiāle, un šis aprūpes centrs iepriekš nonācis mediju uzmanības lokā pēc puiša invalīda novārgšanas.

Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma” ceturtdien ziņoja, ka Daugavpils slimnīcā no “Kalkūniem” ievesti 11 audzēkņi, galvenokārt zīdaiņi, kas saslimuši ar pneimoniju.

Latgales ārsti gan uzsver, ka tas nav nekas ārkārtējs, ja vienā telpā dzīvojoši mazuļi inficējas. Savukārt epidemiologi Rīgā norāda, ka sasirgušo skaits būtu mazāks, ja aprūpes centros netrūktu darbinieku.

Latvijas Infektoloģijas centra (LIC) laboratorijā gaida analīžu rezultātus, lai noteiktu, kas tik daudziem mazuļiem vienlaicīgi izraisījis pneimoniju vai bronhītu. Pagaidām zināms, ka no 110 “Kalkūnu” iemītniekiem decembrī ar plaušu karsoni vai bronhītu kopumā sasirguši 18 bērni. Lielākā daļa ārstēti Daugavpils reģionālās slimnīcas bērnu nodaļā.

Visi zīdaiņi jau ir izveseļojušies, vēstīja LTV.

{source}
<iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/a–tDdirr3A” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>n<?phpn // You can place PHP like thisn n?>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+