Kokteilis
Stilo

Skaisti un neparasti veidi, kā sasiet šalli 16

Cik vienkārši viss bija bērnībā: mamma apsēja tev šalli, aizsedzot pusi sejas, lai “nesarītos auksto gaisu” – gan silti, gan ērti. Bet pienāca laiks, kad gribējās izskatīties vēl arī stilīgi un interesanti, tāpēc vienmēr noderīgi jauni veidi, kā sargāties pret aukstumu. Jo vairāk, jo labāk! Tāpēc piedāvājam foto padomus, kas soli pa solim paskaidro, kā īstenot katru no šalles siešanas veidiem.

Klasiskā šalle

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Daudzējādā ziņā to, kā nēsāt šalli, nosaka gan kopējais tēls, gan šalles veids. Visparastāko šalli var aplikt dažādos veidos, lūk, daži no tiem!

1. Eiropas cilpa. Lai tā apsietu šalli, to pārloka uz pusēm un apliek ap kaklu tā, lai abi gali būtu vienā pusē, bet cilpa – otrā pleca pusē. Pēc tam vienu šalles galu izvelk cauri cilpai no augšas. Ņem otru galu un izvelk cauri cilpai, laižot zem tās un pirmā gala.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

2. Vienkāršāks variants, bet arī pietiekami efektīgs: vienu reizi aptin šalli ap kaklu, bet galus atstāj, brīvi karājoties.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

3. No pirmā skatiena samērā sarežģīts šalles aplikšanas veids, bet patiesībā viss ir ļoti vienkārši. Tātad saloka šallīti uz pusēm un uzmet uz pleciem. Vienā pusē ir cilpa, bet otrā – divi brīvi gali, kas nokarājas. Tos izver cauri cilpai. Pēc tam cilpu sagriež tā, lai veidotos astotnieks. Šajā astotniekā šalles galus iever vēlreiz. Iznāk ļoti skaists vijums!
Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Vēl ir daudz interesantu ideju, kā sargāties no aukstuma. Lakatiņus var skaisti apsiet ne tikai ap kaklu, bet arī galvu, un tā ir visnotaļ moderna šīs sezonas tendence.

Galerijas nosaukums

Kā valkāt tuneļšalli

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Ir daudz dažādu veidu, kā valkāt tuneļšalli, kas nezaudē popularitāti jau daudzus gadus.

1. Vienkāršākais un ātrākais veids – uzvilkt to kaklā un nekā nemainīt. Neskatoties uz vienkāršību, tas ir lielisks veids, kā vizuāli slaidināt siluetu un pagarināt kaklu.

2. Klasiskais veids: uzlikt tuneļšalli uz kakla, sagriezt un otru cilpu atkal uzlikt uz kakla.

3. Šis variants no iepriekšējā atšķiras ar to, ka otrai cilpai jābūt garākai par pirmo.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

4. Tiem, kuriem nepatīk valkāt cepures, var noderēt ideja, kā valkāt tuneļšalli cepures vietā. Ta sir vienkārši: uzvelc to uz kakla, sagriez, bet izveidojušos otru cilpu uzmet uz galvas. Stilīgi un silti!

5. Tuneļšalli var uzvilkt virs džempera vai mēteļa kā pončo. Īpaši labi tam noder platie modeļi. Vērts pievērst uzmanību šādam noteikumam: jo siltāks apģērbs, jo raupjāks adījums.

Kā apsiet šallīti – lakatiņu

Ir milzum daudz dažādu veidu, kā apsiet šallīti lakatiņu.

Saistītie raksti

1. Šis veids ir piemērots kvadrātveida zīda lakatiņa apsiešanai ap kaklu. Lakatiņu pārloka uz pusēm, iegūstot trīsstūri. Sāk veidot garu virvīti, aptuveni 5 cm biezu, sākot ar smailāko stūri.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Izveidoto šalli – virvīti apsien ap kaklu vienu vai divas reizes tā, lai abi gali būtu priekšpusē. Galus sasien mezglā pa vidu.

2. Nākamais šalles apsiešanas veids ir samērā vienkāršs. Trīsstūrī salocīti lakatiņu apsien ap kaklu tā, lai asais gals atrastos priekšā. Abus pārējos aptin ap kaklu un, saņemot uz priekšu, sasien zem šallītes, paslēpjot galus.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

3. Saloka lakatiņu un, uzmetot ap kaklu, aptin vairākas reizes, atstājot vienu galu brīvu. Bet otru galu saņem uz priekšu un izver caur izveidoto cilpu, sasienot ar pirmo galu.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv