×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. maijs, 2015
Drukāt

“Skaņu mežs” un Prāgas mākslas centrs “MeetFactory” dibina jaunu mūzikas platformu

Foto - LetaFoto - Leta

Biedrība “Skaņu mežs” sadarbībā ar Prāgas mākslas centru “MeetFactory” nodibinājusi jaunu platformu, kas veltīta Eiropas novatoriskās mūzikas un audiovizuālās mākslas popularizēšanai, aģentūra BNS uzzināja biedrībā.

Platformas nosaukums ir SHAPE (Sound, Heterogeneous Art and Performance in Europe) un tajā ietilpst 16 novatoriskajai mūzikai veltīti Eiropas festivāli. Projektu atbalsta Eiropas Savienības programma ”Radošā Eiropa”.

Tiek norādīts, ka platformas mērķis ir iesaistīto festivālu auditorijām popularizēt novatorisko mūziku visdažādākajās tās izpausmēs, sākot ar mūsdienīgu ritmisko mūziku un beidzot pat ar laikmetīgo kompozīciju.

Biedrība uzsver SHAPE dalīborganizāciju vidū ir liels īpatsvars festivālu, kas uzsvērti interesējas par elektronisko mūziku un mediju mākslu, un likumsakarīgi liela daļa SHAPE mākslinieku strādā šo lauku ietvaros, taču projektam nav strikti noteiktu žanrisku robežu: tajā pārstāvēta arī performatīva skaņu māksla, laikmetīgā kompozīcija, brīvā improvizācija, noizroks, kā arī pat stilizēts hip-hops un metāls.

Arī šogad oktobrī gaidāms festivāls “Skaņu mežs”, un paredzams, ka festivāla programmā tiks iekļauti aptuveni 11 platformas SHAPE mākslinieki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+