Latvijā
Izglītība

“Skolā 2017” izvēlies profesiju 16

Foto – Timurs Subhankulovs

No 24. līdz 26. februārim Ķīpsalā notiks izstāde “Skola 2017”, kurā skolēni varēs iegūt visaptverošu informāciju par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 140 dalībnieki no vairāk nekā 10 valstīm un iepazīstinās ar jaunākajām un populārākajām mācību programmām, valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, tehnikumiem, mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām. Dalībnieki informēs par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām.

Pirmoreiz izstādē būs pārstāvēta Austrālija. Organizācija “Selonia Education Australia” piedāvās dažāda līmeņa izglītības iespējas, sākot no angļu valodas kursiem, profesionālās izglītības, bakalaura, maģistra un doktorantūras studijām, kā arī dalīsies reālā studiju pieredzē tālajā kontinentā un sniegs informāciju par studentu vīzas prasībām un citām formalitātēm.

Apmeklētāji varēs “pielaikot” profesijas un piedalīties aizraujošās aktivitātēs.

Vienlaikus ar izstādi “Skola 2017” Ķīpsalā notiks Latvijas grāmatu izstāde. Abus pasākumus varēs apmeklēt, izmantojot vienu ieejas biļeti. Ieeja izstādē maksā 5 eiro, bet skolēniem, studentiem, skolotājiem un pensionāriem ieeja izmaksās 4 eiro. Ja grupā būs vismaz 10 apmeklētāju, biļete maksās 3 eiro. 24. un 25. februārī izstāde būs atvērta no pulksten 10 līdz 18, bet 26. februārī tā durvis slēgs pulksten 17.

LA.lv