×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
27. janvāris, 2015
Drukāt

Skrundā atzīmēs Karoga dienu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Karoga diena Skrundā 2014. gadā.

Skrundā ceturtdien, 29.janvārī, atzīmēs Karoga dienu, pieminot 1919. gada 29. janvāra kauju, kad Skrunda Brīvības cīņu laikā pēc ilgstošas atkāpšanās kļuva par pirmās uzvaras vietu.

Skrundas novada pašvaldībā informē, ka visas dienas garumā notiks dažādi pasākumi skrundeniekiem un Skrundas viesiem. Jaunieši un skolēni tradicionāli varēs piedalīties sacensībās “Jaunie Skrundas sargi” – tām pieteikties var vēl tikai otrdien, 27. janvārī.

Interesentiem Skrundas kultūras nama mazajā zālē būs iespēja iepazīties ar Jūras spēku flotiles patruļkuģa P-05 Skrunda komandas ekipējumu, varēs noskatīties filmu par komandas darbu un uzdot interesējošus jautājumus.

Savukārt kultūras nama lielajā zālē Edgars Lipors aicinās uz muzikālo objektu un kustību monoizrādi “Karavīrs”. Karoga dienas izskaņā tiks apbalvoti “Jaunie Skrundas sargi 2015”, kā arī būs iespēja noklausīties Nacionālo bruņoto spēku štāba orķestra bigbenda koncertu.

Piemiņas brīdī pie Skrundas kaujas piemiņas akmens piedalīsies aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS), Nacionālo bruņoto spēku, Rekrutēšanas un jaunsardzes centra, Zemessardzes 45. nodrošinājuma bataljona, Karavīru biedrības un Jūras spēku flotiles patruļkuģa “P-05 Skrunda” pārstāvji, Skrundas novada domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece, jaunsargi un skolēni. Piemiņas brīdis noslēgsies ar Zemessardzes 45. nodrošinājuma bataljona zemessargu zalvēm par godu Skrundas kaujai.

Karoga diena Skrundā ir svētku diena, tādēļ novada iedzīvotāji aicināti 29. janvārī pie mājām un darba vietām izkārt valsts karogu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+