×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
31. maijs, 2017
Drukāt

Slēpās niedrēs: soda pusmūža vīrieti par sieviešu fotografēšanu pludmalē (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Sieviete Majoru pludmalē.

Vakarbuļļu pludmalē pieķerts pusmūža vīrietis, fotografējot puskailas atpūtnieces.

Otrdien pusdienlaikā Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes glābēji, apsekojot Vakarbuļļu pludmali, ievēroja kādu aizdomīgu vīrieti, kurš bija ielīdis kāpu zonā starp niedrēm un fotografēja puskailas sievietes.

Policisti – glābēji devās pie vīrieša, kuram lūgts uzrādīt uzņemtās fotogrāfijas un paskaidrot ar kādu mērķi tās tiek uzņemtas. Pārbaudot fotogrāfijas, konstatēts, ka ar 30.maija datumu pludmalē dažu stundu laikā nofotografētas aptuveni 4 – 5 sievietes. Atpūtnieces fotogrāfijās bija redzamas bez bikini augšiņām, vienlaikus daudzas no tām, mēģinot pēc iespējas vairāk nosauļot, bija saripinājušas arī bikini apakšdaļu. Bildēs bija redzami gandrīz kaili ķermeņi dažādās pozās.

Pats vīrietis savu uzvedību attaisnoja ar ziņkāri, neko vairāk nepaskaidrojot. Persona bija pieklājīgi apģērbta un atzina, ka viņu mājās gaida sieva ar diviem bērniem.

Policisti devās pie cietušās, kura bija šokēta par notikušo un apstiprināja, ka fotogrāfijās redzama arī viņa. Sieviete skaidroja, ka nevienam nav ļāvusi viņu fotografēt un par notikušo vēlas rakstīt iesniegumu Valsts policijā, lai izvirtušais vīrietis tiktu saukts pie atbildības.

Uz notikumu vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pieņēma sievietes iesniegumu un 39 gadus veco vīrieti nogādāja iecirknī.

Ņemot vērā, ka arī iepriekšējos gados peldvietās fiksēti līdzīgi gadījumi, kuros tiek aizskartas atpūtnieku tiesības, Rīgas pašvaldības policisti vasaras sezonā iespēju robežās pievērsīs uzmanību aizdomīgām personām pludmalē. Taču vienlaikus policija aicina arī iedzīvotājus ziņot par šādām personām.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Latvijā nepastāv nekādu aizliegumu fotografēt cilvēkus publiskās vietās , piemēram uz ielas, pludmalēs, pasākumos. Pastāv iespēja iebilst to darīt , taču tik un vienīgi paša knipsētāja izvēle turpināt to darīt vai nē. Nepatīk var tiesāties. Ja pusmūža onka būs pietiekami uzņēmīgs bez problēmām pietiesās no konkrētajiem policistiem kompensāciju. Latvija nav nedz britu salas nedz Dānija nedz Holande kur arī aizliegts fotografēt vienīgi svešus bērnus. Visu pārējo mierīgi var fotografēt ne par ko nesatraucoties. Ja kāds nekompetents likumus nezinošs ments jums piesienas pieprasa uzradīt ko jūs fotografējat sūtiet viņu pieklājīgi trīs mājas tālāk. Viņam nav šādu tiesību , vienīgais ko viņš var noskaidrot jūsu personību. Vēlaties fotografēt meitenes pludmalē , dariet to bez bēdu , tas nav aizliegts nedz atklāti nedz slēpjoties nedz kā citādi.

  2. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Pusmūža vīrietis pusdivpadsmitos fotogrāfē puskailas sievietes! Ko tad citu lai dara onka, ja viņa bioloģiskais pulkstenis konstanti rāda pusdivpadsmit?

  3. tagad jāuzmanās no radiovadāmajiem lidaparātiem(droniem) !

  4. augšiņa bez biksiņām Atbildēt

    Agrāk šādu nodarbi dēvēja par fotomedībām un tas nebij nekas nosodāms …

  5. Daiļavas sauļojas pa pliko un vēl apvainojas …

Draugiem Facebook Twitter Google+