×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
1. decembris, 2015
Drukāt

Sliktāk nekā sādžas bodē (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Ejot tehnisko apskati savam auto Rīgas CSDD, gadījās, ka tieši rindā izdega tuvās gaismas spuldzīte. Zināju, ka aiz stūra turpat, kā man šķiet, CSDD teritorijā, ir veikaliņš. Spuldzīte tur bija, bet man nebija naudas, tas ir, bija, bet ne skaidrā. Veikalā ar bankas karti norēķināties nevarēja. Pārdevējs ieteica doties kalnā uz  galveno CSDD ēku, kur pagrabā ir cits veikals. Tas bija neticami, bet arī tur bankas karte bija nederīga. Par laimi, pie durvīm bija bankomāts. Nesen nobraucu gar Latvijas–Krievijas robežu. Atvainojos, tur pat sādžas bodē kilometru no robežas bankas karte derēja… Protams, veikali ir privāti. Bet nu un tad? Nosakiet līgumā iespēju norēķināties ar kartēm! Ja nu manā vietā būtu mana 82 gadus vecā māte, kas jo­projām brauc ar auto, pati dodas veikt tehnisko apskati, nomainītu arī lampiņu, diemžēl paiet var ar grūtībām – līdz veikaliņam tiktu, bet līdz bankomātam – ne. Artis D. no Ķekavas

Atbild CSDD (Agnese Korbe): – Ikviens vēlētos, lai 21.gadsimtā visi pakalpojumi būtu pieejami atbilstoši laikmetam, taču jārēķinās, ka ne vienmēr tas ir iespējams. Var gadīties pēkšņi pabojājusies maksājumu karšu sistēma un ar karti nav iespējams veikt maksājumus. Turklāt jāpiebilst, ka šis nebija CSDD pakalpojums. Par mūsu pakalpojumiem iespējams norēķināties gan ar karti, gan CSDD e–pakalpojumos (https://e.csdd.lv), gan arī ar skaidru naudu. Vienlaikus, domājot par saviem klientiem (apmeklētājiem), esam meklējuši iespējas un centušies nodrošināt viņiem arī tādus pakalpojumus, kas tiešā veidā nav saistīti ar CSDD, piemēram, bankomātu pieejamība. Par lasītāja vēstulē aprakstīto situāciju (tāpat kā par līdzīgiem signāliem) informējam telpu nomniekus, šajā gadījumā – Bauskas ielas veikala pārstāvjus.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Bezskaidras naudas (karšu) norēķinos lielākas iespējas ”muhļīt”.Ar bankas kartēm to grūtāk izdarīt.Lūk arī visa problēma.

  2. Agnesei Korbei-
    Vai tiešām nevar iztikt bez tukšas d…anas, nekad!!!!! šajos veikaliņos nav ņemtas kartes, katru gadu ejot tehnisko apskati nopērku kādu ūdeni vai snikeri…..vai tik nav tāpat kā tai kioskā, kur nelegālās cigaretes tirgoja?

  3. Lai CSDD labāk paskaidro, kad tiks likvidēts kauna traips uz pašu “mundiera” – pusbandītiskā stila autostāvvietas CSDD klientiem? Kā tas vispār var būt, ka CSDD klientiem ir jāmaksā MINIMĀLĀ maksa 1.50 EUR (!!) stundā par pie šīs VALSTS iestādes novietotu automašīnu? Ja nu tiešām CSDD peļņa neatļauj Pārdaugavā (nav jau nekāds pilsētas centrs, kur maz vietas stāvvietām) izveidot BEZMAKSAS autostāvvietas saviem klientiem, tad varbūt vismaz varētu izbeigt šo amorālo, bezkaunīgo izspiešanu? Kāpēc man jāmaksā kaut kādiem šaubīgiem darboņiem UZREIZ par stundu pat tad, ja es esmu nokārtojis savas darīšanas jau 10 minūšu laikā? Kā tad ir, cien. CSDD administrācija – cik ilgi vēl piesegsiet apšaubāmus uzņēmumus savā paspārnē?

  4. taču jārēķinās, ka ne vienmēr tas ir iespējams. Var gadīties pēkšņi pabojājusies maksājumu karšu sistēma un ar karti nav iespējams veikt maksājumus.
    shaada atbilde neder. tas notiek tik reti. man apmeeram pa 20 gadiem, kartes lietoshanas staazha, shaadi ir gadiijies 2vas reizes. mans viedoklis: kartes nepienjem uznjeemumi, kuri nodarbojas ar taa saucamo nodoklju optimizeeshanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+