AFP/LETA

Slovēņu sapnis par medaļām beidzies – pusfinālā spēlēs Francija 0

Eiropas čempionāta pusfinālā kā otrā iekļuva Francijas basketbola izlase, kas otrajā puslaikā kontolēja spēles gaitu un ar 72:62 pārspēja mājiniekus slovēņus.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55

Uzvarētājiem ar 27 gūtiem punktiem izcēlās Tonijs Pārkers, bet zaudētājiem rezultatīvākais ar 18 bija Gorans Dragičs.

Slovēņi labi iesāka spēli, taču francūži mājiniekus nekur tālu neatlaida, pamazām pietuvojās un puslaiku jau noslēdza savā labā ar 26:24. Otrajā puslaikā Francijas basketbolistiem izdevās nospēlēt sekmīgāk, iegūstot desmit punktu pārsvaru. Slovēņi vairākas reizes iedzina pretiniekus, tomēr panākt nespēja un turpinājumā spēlēs par piekto vietu.

Pusfinālā Francija spēlēs pret Spāniju, kas ar 90:60 sagrāva Serbiju.

Vēl divas ceturtdaļfināla spēles risināsies ceturtdien, kad Ukraina spēkosies ar Horvātiju, bet Lietuva tiksies ar Itāliju.