×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
4. janvāris, 2017
Drukāt

Oranžais brīdinājums joprojām spēkā. Zināms, kur biezākā sniega sega

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Šobrīd snieg, daudzviet arī putina un redzamība ir pasliktināta, vēja brāzmas valsts Z rajonos sasniedz 15-17 m/s, Kolkā pat 25 m/s, jaunāko informāciju par laikapstākļiem sniedz Latvijas, vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Šodien, 4.janvārī, Latvijas teritorijā ir spēkā divi brīdinājumi – par bīstamiem un apgrūtinošiem laikapstākļiem.

4.janvārī no rīta, turpinoties snigšanai, Latvijas rietumu rajonos gaidāms sniega segas pieaugums par 14 cm. Vietām putinās, snigšanas laikā veidosies sniega sanesumi, un redzamība pasliktināsies līdz 500-1000 metriem.

Visbiezākā sniega sega šorīt bija Lielpečos – 25 cm, savukārt vislielākais sniega segas pieaugums šonakt Vičakos: +17 cm.

Dzeltenā krāsa nozīmē, ka laika apstākļi ir pasliktināti. Prognozētā laika apstākļu parādība nav bīstama, taču, ja plānojat aktivitātes, kuras var ietekmēt meteoroloģiskie apstākļi, esiet uzmanīgi. Esiet informēts par gaidāmajām laika apstākļu izmaiņām, un lieki nepakļaujiet sevi riskam.

Oranžā: laika apstākļi kļūst bīstami. Var tikt radīti postījumi un zaudējumi. Esiet modrs un interesējieties par gaidāmajiem laika apstākļiem. Esiet zinošs par riskiem, kas varētu būt neizbēgami. Sekojiet līdzi informācijai, ko sniedz atbildīgās institūcijas, piemēram, glābšanas dienests vai pašvaldības.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +24.4
Alūksne +23.1
Daugavpils +23.3
Saldus +24
Liepāja +23.0
Jelgava +23
Ventspils +19.2
Limbaži +24
Madona +22
Rēzekne +22
Draugiem Facebook Twitter Google+