Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien – Jauns mēness Zivīs. Ko drīkst darīt, no kā atturēties? 0

Kāpēc tik svarīgs šis Jaunais mēness?

Katra mēness fāze savā ziņā ir svarīga. Jauns mēness atjauno cilvēka enerģiju, palīdzot piesaistīt vēlamo un atbrīvoties no nevajadzīgā. Tai ir gan plusi, gan mīnusi.

Februāra jaunais mēness ir īpaši svarīgs, ņemot vērā to, kas tas iekrīt mēneša beigās. Jauns mēness februāra beigās vai marta sākumā nozīmē jauna posma sākumu dzīvē, enerģijas atjaunošanos, organisma pārkārtošanos.

Daudzi februāri uzskata par visdepresīvāko mēnesi, tomēr tas ne vienmēr ir tā.
Ļoti daudz atkarīgs no tā, kā pavadīsi jaunā mēness posmu.

Jauns mēness Zivīs – astrologi apgalvo, ka Zivis ir lieliska zīme šai īpašajai dienai. Zivis vienmēr dzīvo ilūzijās. Šī zīme ir smalko vibrāciju, rakstnieku, mākslinieku, mūziķu aizbildne, aizstāv visus tos, kas dzīvo saskaņā ar jūtām, nevis ar loģiku.

Svētdiena ir lielisks laiks, lai sagatavotos pirmajām marta dienām un pareizi noslēgtu ziemas periodu.

Šī diena Mēness kalendārā atzīmēta kā viena no produktīvākajām, lai gan ne aktīvā tiešā nozīmē. Dabīgi, akcents liekams tieši uz dzīves garīgo pusi.

Finanses, karjera, darījumi 26. februārī

Labi, ka ir svētdiena, jo vētrainas aktivitātes tāpat šai dienai “nepiestāv”. Protams, ja nebaidies no grūtībām, vari mēģināt rosīties, bet nāksies patērēt vairāk pūļu nekā citkārt un nemaz nav teikts, ka viss izdosies, kā iecerēts.

26. februārī Visuma enerģija ir vāja, bet radoša. Ļoti paveiksies tiem, kuri saistīti ar radošo darbību. Jums šī diena var izrādīties ļoti produktīva, jo spēsiet citādi paskatīties uz ierastām lietām.

Naudu tērēt Jaunā mēnesī drīkst, bet tikai prātīgi. Vislabāk to ieguldīt pašattīstībā, šie tēriņi atmaksāsies.

Noskaņojums un veselība

Iespējamas kādas ķibeles ar veselību, tāpēc nevajadzētu pārpūlēties, drīzāk jāizvairās no lielas slodzes. Nelieto alkoholu un nepārēdies!

Ļoti iespējams, ka noskaņojums “lēkās”, tomēr tas nav iemesls uztraukumam. Jā, diena var likties grūta, bet īstā laime ir svarīgas dzīves pieredzes iegūšana. Jauns mēness var uzdāvināt tieši to.

Mīlestība un attiecības

Mīlestībā Jauns mēness šoreiz var izrādīties īsts palīgs. Jau tikpat kā izdzisušas attiecības var iegūt jaunu elpu.

26. februārī ieteicams pavadīt pēc iespējas vairāk laika kopā ar mīļoto cilvēku.

Ja šobrīd esi mīlestības meklējumos, nelaid garām iespēju iepazīties ar kādu interesantu cilvēku.

Šis Jaunais mēness sola: cilvēkiem būs vieglāk kontaktēties, tāpēc atvērtām personībām gaidāma veiksme mīlestībā.

Saistītie raksti

Kas attiecas uz attiecībām kopumā, neaizmirsti, ka svētdien katrā no mums norisināsies maza cīņa pašam ar sevi, tāpēc pacenties nenorādīt cilvēkiem to kļūdas un trūkumus. Nezaudē paškontroli un nemāci dzīvot, ja negribi, lai tevi sāk ienīst.

Veiksme Jaunā mēnesī nav naudas kalni, daudz seksa un labs garastāvoklis. Tā pirmām kārtām ir jauna informācija, pārkārtošanās un jauna cikla sākums. Diena, kad mums jākļūst savā ziņā par citu – labāku – cilvēku!

LA.lv