Mobilā versija
+2.0°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
20. septembris, 2016
Drukāt

Šorīt Rīgā izcēlies plašs ugunsgrēks (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs foto

Šorīt Rīgā, “Ātruma cilts” kartinga hallē, bija izcēlies plašs ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests(VUGD).

Šorīt plkst. 4.20 VUGD saņēma izsaukumu uz Sergeja Eizenšteina ielu Rīgā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, dega sabiedriska ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg pie divstāvu angāra tipa ēkas piebūvētas kafejnīcas jumts 200m2 platībā un pirmā stāva telpa 2m2 platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām pasargāt angāra tipa ēku, kurā iekārtota kartinga halle, un no kafejnīcas telpām iznest trīs motociklus. Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, kājas traumu guva viens ugunsdzēsējs glābējs. Šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 6.40, bet plkst. 8.00 tā likvidācijas darbi vēl turpinājās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, skaidas, elektrības instalācija, sadzīves mantas, mēbeles, žogs, septiņas vieglās automašīnas, traktors un zaru kaudze, šķūnis, vasaras virtuve, malkas šķūnis, divas dārza mājas, sodrēji ēkas dūmvadā un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja arī nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem un dzīvniekiem. Rīgā palīdzība sniegta vīrietim, kuram apmēram 5 metrus augstā kokā, zāģējot koka zaru, bija iespiesta roka – glābēji roku atbrīvoja, vīrieti nocēla un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Savukārt Valmierā, Rīgā un Preiļos glābēji palīdzēja nelaimē nokļuvušiem kaķiem – divos gadījumos kaķi nocelti no koka, bet vienā kaķis nocelts no dzīvojamās mājas otrā stāva balkona un atdots saimniecei.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. No kafejnīcas iznesa trīs motociklus! 😀
    Vairs nebrīnos ne par ko! 😀

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (27)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+