Mobilā versija
+0.6°C
Andulis, Alnis
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
20. jūnijs, 2014
Drukāt

Speciālo uzdevumu vienībai jauns komandieris – majors Juris Ušackis (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Foto no SUV komandiera maiņas ceremonijas.

Svinīgā Speciālo uzdevumu vienības (SUV) komandieru maiņas ceremonijā piektdien vienības vadību no komandleitnanta Andreja Zaburdajeva pārņēma majors Juris Ušackis, informē Aizsardzības ministrijā (AM).

Majors Ušackis dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos (NBS) sāka 1993.gadā SUV. 2007.gadā viņš iecelts par SUV štāba priekšnieku. Pēc tam Ušackis dienestu turpināja bruņoto spēku Apvienotajā štābā.

Majors pieredzi un zināšanas ir papildinājis dažādos kursos gan Latvijā, gan ārvalstīs, kā arī absolvējis Biznesa augstskolas „Turība” bakalaura studiju programmu juriskonsults.

Jaunā komandiera militāros panākumus un sasniegumus raksturo saņemtie apbalvojumi – AM Atzinības raksts, NBS komandiera goda raksti un citi apbalvojumi. Ušackis ir iecelts arī par Viestura ordeņa kavalieri.

Speciālo uzdevumu vienība ir īpaši organizēta, ekipēta un apmācīta vienība speciālo operāciju veikšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. … Varbut sis grupejums bus pietiekami specigs, 1990 gadu vidu Ulmana demisioneta, latviska un patriotiska Speciala bataljona atvietotajs …

  2. nu Juris jau varbūt precīzāk norādīs, uz kuru pusi jāšauj, …ja kas.

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokliKaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+