×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
11. jūnijs, 2015
Drukāt

Spekulantu tirgotajām biļetēm cenas arvien aug; aicina neatbalstīt vieglu peļņu (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Spekulantu tirgotās XI Skolēnu dziesmu un deju svētku biļetes kļūst arvien dārgākas, sasniedzot pat 50 eiro, tomēr svētku organizatori aicina neatbalstīt šādus vieglas peļņas tīkotājus un nepirkt no viņiem biļetes.

“Mums ir jābūt pašlepnumam. Lai kā gribētos tikt uz koncertiem, nevajag pirkt spekulantu tirgotās biļetes,” aģentūrai LETA uzsvēra svētku organizatoru pārstāve Inga Vasiļjeva.

Viņa norādīja, ka uz vairākiem pasākumiem biļetes vēl ir pieejamas oficiālajās tirdzniecības vietās, kā arī biļešu rezervācijas brīžiem tiek atceltas, tāpēc gribētājiem ir jāseko līdzi pieejamo biļešu klāstam interneta vietnē “www.bilesuparadize.lv”.

Pašlaik biļetes ir pieejamas uz Noslēguma koncerta “Manā dziesmā tu…” ģenerālmēģinājumu 11. jūlijā plkst. 19, pūtēju orķestru koncertu “Taures sauc” 9. jūlijā plkst. 19, kā arī tā ģenerālmēģinājumu 9. jūlijā plkst. 15. Interesentiem pieejams arī tautas mūzikas koncerts “Lai balstiņas tālu skan!” 8. jūlijā plkst. 18 un folkloras konkursu uzvarētāju koncerts “Gudru ņēmu padomiņu” 9. jūlijā plkst. 19. Daudz svētku pasākumu pilsētā būs pieejami arī bez maksas.

Kaut arī XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīkotāji iepriekš aicināja būt godīgiem, pērkot biļetes uz svētku pasākumiem, spekulanti tomēr minētajā aicinājumā nav klausījušies.

Kā pārliecinājās LETA, sludinājumu portālā “ss.lv” biļetes uz Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem tiek pārdotas pat par 50 eiro, kaut arī svētku biļešu cena oficiālajās tirdzniecības vietās bija no diviem līdz 20 eiro. Lielākā daļa biļešu maksāja divus, četrus un sešus eiro

Visdārgākās biļetes tiek pārdotas uz deju lielkoncertu Daugavas stadionā. Biļešu cena ir no 20 līdz 50 eiro. Tiek pārdotas pa divām, trim un pat piecām biļetēm. Biļetes uz ģenerālmēģinājumu tirgo par 19 eiro. Kāds pārdevējs ievietojis sludinājumu ar aicinājumu sazināties, ja ir interese par Noslēguma koncerta “Manā dziesmā tu…” biļetēm, piedāvājot cenu 20 eiro. Tiek piedāvātas arī biļetes par 10 un 15 eiro.

Līdzās pārdevēju sludinājumiem ir arī daudz pircēju sludinājumi, kuros tiek meklētas biļetes uz jau izpārdotajiem svētku pasākumiem. Viens no pircējiem ievietojis sludinājumu, kurā par biļeti uz deju lielkoncertu Daugavas stadionā sola 50 eiro.

Jau ziņots, ka pirmajās divās tirdzniecības dienās tikta nopirkta vairāk nekā puse no tirdzniecībā esošajām biļetēm. Pirmajā biļešu tirdzniecības stundā tika pārdotas 15 700 biļetes. Dienas beigās bija izpirkti 54 % no visām biļetēm un tās vairs nebija pieejamas uz deju koncertiem.

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados. XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā no 6. līdz 12. jūlijam, un tajos piedalīsies 37 890 dalībnieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. .vai tik tā “orgkomiteja” nesavāc daļu tās pašu nepamatoti lēti pārdodamās biļetes, lai varētu apgādāt pietuvinātas personas, un vēl nopelnīt tirgojot “no rokas”?

  2. Svētku organizatori PAŠI, beidzot varētu piestrādāt pie biļešu sadales sistēmas un nepieļaut iespēju vienam pircējam iegādāties neadekvātu biļešu daudzumu un kaut vai atjaunot padomju laiku, nemaz ne slikto, sistēmu, kad liela daļa biļešu tika iedalīta arī pašdarbības kolektīviem. Vismaz bērnu vecākiem bija iespēja redzēt un piedalīties savu bērnu svētkos. Smieklīgs aicinājums, nepirkt biļetes no spekulantiem. Kā manam 9 g.v. sīcim iestāstīt, ka uz tavu (bērna) koncertu neiešu, jo man ir pašlepnums. Jums pašiem tas neliekas smieklīgi?

  3. Varbūt vajadzētu darīt tā, daļu biļešu tirgo pa tiešo pašdarbības kolektīviem. Pati personīgi gribēju nopirkt biļetes un deju koncertu, biļešu paradīzes lapa bija uzkārusies un kad sāka normāli darboties, biļešu vairs nebija. Žēl, ka tagad spekulanti tās tirgo augšā un gūst peļņu, bet cilvēki, kam bērni dejo un gribētos to redzēt klātienē, pie biļetēm netiek….

Draugiem Facebook Twitter Google+