×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
10. februāris, 2012
Drukāt

Sprādzienos Sīrijā nogalināti 25 cilvēki

alepo

Divu mīnētu auto sprādzienos Sīrijas otrajā lielākajā pilsētā Alepo šodien nogalināti 25 cilvēki, bet 175 ievainoti.

 

Vienu no sprādzieniem, kas noticis līdzās policijas iecirknim un kurā izpostīts tuvumā esošais pārtikas sadales centrs, “mīnētā automašīnā sarīkojis spridzinātājs pašnāvnieks”, vēsta vietējā televīzija. Otra sprādziena mērķis bijusi izlūkdienesta bāze. Televīzijas pārraidītajos šaušalīgajos kadros līdzās izpostītajām ēkām redzami asins peļķēs guloši sakropļoti līķi. Ārkārtas dienestu darbinieki tostarp redzami no zemes paceļam ķermeņu daļas – rokas, kājas, torsus. Uzbrukumus sarīkojušas “bruņotas teroristu bandas”, bet bojāgājušo vidū ir arī karavīri.

Nemieri, kas Sīrijā turpinās teju vai gadu, Alepo līdz šim tikpat kā nebija skāruši. Nemieru gaitā notikuši tikai divi pašnāvnieku sarīkoti sprādzieni, kuros upuru skaits bijis lielāks nekā piektdien Alepo notikušajos. Tā Damaskā sprādzienā decembrī tika nogalināti 44 cilvēki, bet janvārī, arī galvaspilsētā, dzīvību zaudēja 26 cilvēki.

Krievija piektdien paziņoja, ka Sīrijas opozīcija ir pilnā mērā atbildīga par vardarbības turpināšanos, kā arī apsūdzēja Rietumus, ka tie kūda režīma oponentus uz bruņotu konfliktu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+