×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
9. augusts, 2017
Drukāt

“SS” risinājumu strīdā ar VID meklēs ar mediācijas palīdzību (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šodien sludinājumu portāla “SS” lietotāja SIA “Internet” pārstāvji pieņēmuši lēmumu, ka “SS” strīdā ar VID meklēs konstruktīvu risinājumu ar mediācijas partnera palīdzību, šodien paziņoja Juris Līnis, viens no “SS” dibinātājiem un SIA “Internet” valdes loceklis..

“SS” sludinājumu portāla pārstāvji šodien uzrunās tā sauktā “lielā četrinieka” starptautiskās auditorfirmas, apzinot iespējas uzsākt mediācijas procesu, lai strīdā ar VID panāktu uz labticīgas sadarbības principiem balstītu risinājumu.

“Jāuzsver, ka mūsu domstarpības ar VID nav par nodokļu nomaksu – uzņēmums vienmēr ir bijis godīgs nodokļu maksātājs. Nav šaubu – likums paredz, ka VID ir tiesības pieprasīt informāciju par sludinājumiem un to izvietotājiem. SS.LV jau gadiem sadarbojas ar VID, sniedzot visu informāciju, kas tiek prasīta konkrētos gadījumos. Mūsu strīds ar VID ir par informācijas apjomu, kas mums ir jāsniedz par klientu sludinājumiem un šīs informācijas samērīgumu,” norāda Līnis.

Uzņēmuma pārstāvis uzskata, ka domstarpības ir tehniskas dabas un tās aizgājušas pārāk tālu. “Mēs esam viens no Latvijas IT nozares veiksmes stāstiem un mūsu mērķis nav portāla darbību vai mūsu uzņēmējdarbību pārcelt uz ārzemēm – mēs vēlamies strādāt un turpināt maksāt nodokļus Latvijā,” uzsvēra Līnis.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. pilsonis un jau nikns Atbildēt

    Kāds strīds – tā ir VID zīmēšanās bez sekām auto tirgotājiem – atkārtoju zīmēšanās. Ja patiesi vēlētos auto lietas tirdzniecībā sakārtot – kas to liedz – auto jau reģistrē policijā un tur gan marka, gan gads, gan pat nobraukums -bij. īpāsnieks —- tikai gribas nav…

  2. KĀPĒC ”SS” NEVAR SNIEGT VID PRASĪTO INFORMĀCIJU??? KĀPĒC??? KAS NOTIEK ????
    PIE VAINAS NAV VID, BET ”SS”? KĀPĒC VAJAG ŠO SKAĻO KONFLIKTU PA VISU PASAULI?? VAR doties prom no Latvijas, bet vai iztiks bez informācijas sniegšanas, ŠAUBOS!

  3. Nu kāds strīds, kāda meditācija! Nu beidziet ākstīties un piesegt zināmo, Noziedzību – Nodokļu nemaksāšanu! Latvijā viss ir jāmaina! Savādāk pazaudēsim visu! Mēs Latviešu tauta!

Draugiem Facebook Twitter Google+