×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
14. janvāris, 2015
Drukāt

Stendzenieks: TAVA vadītāja amats skan vilinoši, bet 10 gadus par agru

Foto - LETAFoto - LETA

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) vadītāja amats skan vilinoši, bet tas būtu 10 gadus par agru, sacīja reklāmas aģentūras “!Mooz” vadītājs Ēriks Stendzenieks, komentējot ekonomikas ministres Danas Reiznieces-Ozolas aicinājumu viņam “vai kādam citam radošam prātam” apsvērt iespēju mainīt profesiju un pieteikties vakantajam TAVA vadītaja amatam.

“Protams, tas būtu brīnišķīgi – piekrist amatam, izsludināt apjomīgu iepirkumu un redzēt savus šobrīdējos cīņu biedrus svīstam konkursā un prezentējot idejas, kuras es tad varētu nežēlīgi kritizēt. Pat tikai šis viens aspekts jau padara TAVA vadītāja amatu vilinošu. Tomēr pat, ja šis piedāvājums būtu īsts, tas ir nācis kādus 10 gadus par agru,” sacīja Stendzenieks, piebilstot, ka viņam viņam vēl pietiek enerģijas aktīvam darbam aģentūrā.

Jau rakstīts, ka TAVA direktors Armands Slokenbergs iesniedzis atlūgumu. Par to trešdien LNT raidījumā “900 sekundes” paziņoja Reizniece-Ozola, vienlaikus norādot: “Es aicinu varbūt Stendzenieka kungu vai kādu citu radošu prātu ar oriģinālām idejām apsvērt iespēju pamainīt karjeru. Es gribu, lai TAVA būtu stipra.”

TAVA ir Ekonomikas ministrijas pārraudzībā un izveidota, lai īstenotu tūrisma attīstības valsts politiku. Aģentūra īsteno valsts tūrisma politiku un veicina tūrisma kā tautsaimniecības nozares attīstību Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+