×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2014
Drukāt

Straujuma mudina iedzīvotājus Lieldienās atmosties (4)

Foto - AFP/Ilmārs ZnotiņšFoto - AFP/Ilmārs Znotiņš

Lieldienu laiks kristīgajā pasaulē ir atmošanās un atdzimšanas laiks, tādēļ Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) svētku apsveikumā iedzīvotājus mudina atmosties, informē Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā.

“Šis ir laiks, kad daba jau ir pamodusies pēc garā ziemas miega. Arī kristīgajā pasaulē Lieldienu laiks ir atmošanās, atdzimšanas laiks,” klāsta premjere. Viņa aicina Lieldienās atvērt ne tikai acis, bet kļūt redzīgākiem arī ar sirdi, paskatīties apkārt un ieraudzīt vienam otru.

“Šogad Lieldienas vienā datumā svin gan Rietumu, gan Austrumu kristīgā baznīca. Kopīga svētku svinēšana ir satikšanās, kopā būšana, kas ir svarīga šajā sarežģītajā periodā,” uzsver Ministru prezidente.

Viņa novēl, lai Lieldienas visiem kļūtu par satikšanās laiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Iedzīvotāji atmodušies Atbildēt

    Iedzīvotāji prasa Strasbūras,Briseles,Māstrihtas,Luksemburgas progresīvo ienākuma nodokli un samazinātu pievienotās vērtības nodokļa 3-6% (PVN) likmi pārtikai!

  2. Glupam putnam glupa dziesma !

  3. paldies par novēlējumu, bet varbūt omīte pati arī var pamosties, teiksim, tad, kad ar Ķīnas vēstnieku atklāj ZZ sporta spēlītes bērniem viņa varētu pamosties un atcerēties, ka okupētajā Tibetā tiek realizēts genocīds pret tibetiešiem.

    • Nekā nebūs, viņa ir gļēva stulbenīte, resp. klanīsies gan ķīniešiem, gan krieviem, un to jau veiksmīgi izdarīja situācija ar Cilinski, kā arī ar ķīniešiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+