×
Mobilā versija
+8.1°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
5. decembris, 2015
Drukāt

Straujuma: Valdības sekmīgam darbam ļoti būtisks ir partijas valdes un frakcijas atbalsts (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Valdības sekmīgam darbam ļoti svarīgs ir partijas valdes un frakcijas atbalsts, 5.decembrī “Vienotības” kongresā sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Viņa pauda, ka ir nepieciešamas atbalsta grupas, kuras izdiskutē un nosaka partijas mērķus katras ministrijas kompetences jautājumiem, arī to ministriju kompetences, kuras nav “Vienotības” ministru pārziņā.

Valdības vadītāja arī teica: “Es pieņemu, ka ir daļa klausītāju, kas šajā dienā sagaida kādus skaļus paziņojumus. Es esmu tam gatava. Esmu gatava paziņot: Man svarīga šī valsts, man tā ir svarīga daudz vairāk par amatiem, par neskaidrām draudzībām un par attiecību kārtošanu.”

Viņa akcentēja, ka šodien kongresā jārunā par simtgades mērķiem. “Šodien es aicinu mūs visus strādāt kopā pie drošas, veselas, stipras, gudras, demokrātiskas, eiropeiskas un pārtikušas valsts stiprināšanas,” teica Straujuma.

Premjerministre runāja par būtiskām tuvākās nākotnes prioritātēm un veicamajiem darbiem.

Straujuma gan atkārtoja, ka katras valdības ceļš reiz noslēdzas. “Un labi, ka tā, jo esam demokrātiska valsts. Toties Latvija ir tas ceļš, kas nebeigsies nekad! Iesim pa šo ceļu ar visu savu atbildību un godaprātu, ar visu savu degsmi un pārliecību!” aicināja premjerministre.

Runas noslēgumā viņa sacīja: “Kādreiz ir tā, ka mēs ne vienmēr zinām, kas ir tas pareizākais lēmums un pareizākais ceļš, pa kuru iet. Vienmēr ir kāda izvēle. Man personīgi svarīgākais tādos pārdomu mirkļos ir bijis ieklausīties sirdsbalsī. No malas kādam tas var šķist nepareizi, bet katru reizi tikai uz manas sirdsapziņas paliks tālākās manu lēmumu konsekvences.”

Kā ziņots, partija “Vienotība” šodien pulcējusies uz ikgadējo kongresu, kas veltīts diskusijām par partijas politiskajiem mērķiem Latvijas simtgadei.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. “Vienotības” kongress:
    “Līdz Latvijas Republikas simtgadei nozagt visu,kas vēl nav nozagts”.

  2. Straujuma: “Latvija ir ceļš, kas nebeigsies nekad. Iesim pa šo ceļu ar visu savu atbildību un godprātību, ar visu savu degsmi un pārliecību!” Jūs VISI ( valdība un Saeima) noteikti iesiet pa šo ceļu, tikai ne VISA LATVIJA!!? Kaut vismaz Latvija būtu uz vienas līnijas attīstības jomā ar Igauniju un Lietuvu!?? NAV UN TIK DRĪZ NEBŪS!!!! Vai jums vispār ir skaidrs, kas ir ATBILDĪBA un GODPRĀTĪBA???????????????? Tad Latvija nebūtu tur, kur viņa ir tagad, biedri!?? Tā strādājot neticu, ka LATVIJA KĀDREIZ SPĒS PACELTIES AUGSTĀK SAVĀ ATTĪSTĪBĀ UN IES AUGŠUP!!?

Draugiem Facebook Twitter Google+