×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
23. oktobris, 2014
Drukāt

Straujumai līdz šim visgrūtāk bijis lūgt Cilinskim atkāpties no amata (6)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Grūtākais lēmums līdz šim Laimdotai Straujumai (V) kā Ministru prezidentei ir bijis lūgt no amata atkāpties kādreizējam vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Eināram Cilinskim (VL-TB/LNNK).

Straujuma lūdza Cilinski pamest amatu, jo viņš nemainīja savu apņemšanos 16.martā, Leģionāru dienā, doties pie Brīvības pieminekļa, neskatoties uz Straujumas aicinājumu to nedarīt.

“Tas man bija emocionāli ļoti grūti. Taču es sapratu, kāda situācija ir pasaulē, un es varu pieņemt, ka bija jau sagatavotas ziņas un iespējamā rīcība, ja ministrs aizietu 16.martā pie Brīvības pieminekļa. Bija ļoti grūti, bet reizēm tas ir jādara,” intervijā aģentūrai LETA teica Straujuma.

Savukārt saistībā ar nākamā gada valsts budžeta veidošanu visgrūtākais ir atteikt finansējuma piešķiršanu nozarēm. Visi nākot ar prasību, ka vajag vairāk finansējuma nekā līdz šim, un ir skaidrs, ka šīs prasības ir objektīvas, taču līdzekļu apjoms ir ierobežots, un tāpēc nereti ir jāatsaka.

“Vieglāk būtu, ja man augtu koks ar naudu, lai visiem iedotu. Tad būtu viegli. Zinot, ka nauda objektīvi ir vajadzīga, atteikt ir ļoti grūti,” pauda valdības vadītāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Vienu vārdu sakot = liekule!

 2. Kauns nebija apkamties ar rižo???

 3. Стыдно в почтенном возрасте быть марионеткой в рыжих руках-но кушать хочется:(

 4. Par saviem darbiem nāksies atbildēt….Un nevajag piesegties ar “situāciju”.

 5. “1)Taču es sapratu, kāda situācija ir pasaulē,
  2) un es varu pieņemt, ka bija jau sagatavotas ziņas un iespējamā rīcība, ja ministrs aizietu 16.martā pie Brīvības pieminekļa.”
  1)Un kāda tad ir situācija pasaulē? Kad latviešus slepkavoja, izsūtīja un piespiedkārtā formāja SS, tad pasaule neiejaucās un latviešu nāciju neglāba, ļaujot 30% no dzīvā spēka slepkavot. Kas Jūsuprāt tagad būtu jādara leģionāriem? Tā ir Jūsu vaina, ka “pasaulei”neizskaidrojat 16. marta būtību, nevis talantīgs, zinošs un spečīgs ministrs jānovāc no ceļa. Straujumas kundze 16. marts nav nekāds attaisnojums, konkurences novākšanai.
  2) No sērijas varēja būt un varēja nebūt, kas to vispār nosaka? DP paziņoja, ka tieši dēļ Cilinska pēkšņi Latvijā izcelsies pilsoņkarš? Krievija iebruks Latvijā, jo ir 16. marts. Cik varens iemesls, tad būtu. Cik var spekulēt ar latviešu nācijas goda jūtām, tās Straujumai būtu jāaizsargā, nevis ļaut pašai tās pazemot. Vai 9. maiju, bet nevis 8. maiju pasaule saprot? Diez vai!

 6. Latvijai atkal savs buratīno pie šprices.

Draugiem Facebook Twitter Google+