×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. jūnijs, 2012
Drukāt

Strazds atkārtoti izslēgts no SC

strazds

Politiķis Armands Strazds (attēlā) pirms dažām dienām atkal izslēgts no partijas “Saskaņa” un apvienības “Saskaņas centrs” (SC), jo rudenī plāno dibināt savu partiju.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Strazds, SC viņa izslēgšanu pamatojusi ar jaunas partijas dibināšanas plāniem, kurus politiķis nav slēpis. Tāpat nu jau bijušie kolēģi no SC apgalvojuši, ka Strazds diskreditē apvienības vadību.

Strazdam arī izdevies piereģistrēt savu pirms kāda laika nodibināto biedrību, tiesa, ar nedaudz citu nosaukumu, nekā sākotnēji bija cerēts. Biedrība reģistrēta ar nosaukumu “Atjaunotā Latvija 2018”, un uz tās pamata iecerēts veidot politisko partiju, kas varētu piedalīties nākamā gada pašvaldību vēlēšanās.

Strazds gan norādīja, ka viņa veidotā partija piedalīsies tajās vēlēšanās, “kas nāks pirmās”, piemēram, Saeimas ārkārtas vēlēšanās, ja tādas notiktu.

Politiķis sacīja, ka biedrībai ir izveidojies “stabils kodols” un centrālā valde, savukārt nākamais mērķis ir veidot desmit reģionālās valdes. Strazds gan atzīmēja, ka partija ir veidošanas procesā, un ir cilvēki, kas “nāk klāt un daži, kas aiziet”. Partijas dibināšanas kongresu plānots rīkot rudenī – oktobrī vai novembrī, pastāstīja Strazds.

Kā ziņots, Strazds februāra beigās vilcienā Zilupe-Rīga dibināja antineoliberālu sociāldemokrātisku kustību “Atjaunotā Latvija”, kļūstot par tās priekšsēdētāju. Tomēr negaidītu šķēršļus šai iecerei sagādāja bijušie kolēģi no SC, kuri īsi pēc Strazda paziņojuma reģistrēja biedrību ar tieši šādu nosaukumu. Biedrību “Atjaunotā Latvija” reģistrēja SC juridiskā konsultante Saeimā Inese Šnepsta un SC līdera Jāņa Urbanoviča sekretāre Gunta Šagbazjana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+