Strēlnieks, Kuksiks un Bagatskis tiksies Eiropas kausa ceturtdaļfinālā 0

Divi Latvijas basketbolisti un viens treneris turpinās cīņu Eiropas kausa izcīņas cedturtdaļfinālā, uz kura sliekšņa palika “VEF Rīga” komanda.

“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu
Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7

Latvijas valstsvienības galvenā trenera Aināra Bagatska trenētais “Budivelnik” otrā posma pēdējā spēlē Kijevā salauza Ļubercu “Triumf” pretestību (88:77), kas kijeviešiem ne tikai deva vietu cedturtdaļfinālā, bet arī pirmo vietu I grupā. Rihards Kuksiks, pēc uguņošanas pirmajā spēlē “Budivelnik” sastāvā, arī pie Bagatska nonācis tuvāk rezervistu soliņa galam. Necilas sešas minūtes vienam no potenciālajiem izlases līderiem – stipri maz.

Ceturtdaļfinālā “Budivelnik” pretinieki būs Sanktpēterburgas “Spartak” ar Jāni Strēlnieku ierindā. Pēdējā grupu turnīra spēle Seviljā pret “Cajasol” spartakiešiem neko neizšķīra, tādēļ arī par 66:68 zaudējumu daudz nav jābēdā. Toties Strēlniekam tā bija veiksmīgā rezultatīvo piespēļu ziņā – sešas. Eiropas kausa izcīņas 12 spēlēs Strēlnieks laukumā vidēji bija 24 minūtes, kurās guva 5,8 punktus un atdeva 2,9 rezultatīvas piespēles. Tikmēr “Cajasol” trešo reizi deva iespēju Top-16 posmā uzspēlēt 17 gadus jaunajam Kristapam Porziņģim. Ja iepriekš tās bijna trīs-četras minūtes, tad šoreiz – vienpadsmit. Laba lielā basketbola skola liepājniekam, ar kuru Seviljā saista lielas cerības.

Eiropas kausa izcīņas pārējos ceturtdaļfinālos 6. un 13. martā tiksies “Bilbao” – “Ulm”, “Lokomotiv-Kubaņ” – “Budučnost”, “Unics” – “Valencia”.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

NBA. “Warriors” – “Suns” 108:98, Andris Biedriņš 6. min., bez punktiem, 1 atlēkusī bumba.

EIROPAS KAUSS. “Budivelnik” (treneris Ainārs Bagatskis) – “Triumf” 88:77, Rihards Kuksiks 6 min., 2 (1/1)+2AB. “Cajasol” – “Spartak” 68:66, Kristaps Porziņģis 11 min., 2 (1/1)+4AB; viesos Jānis Strēlnieks 23 min., 7 (3/2, 3/1)+6RP+2AB.