Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
17. decembris, 2012
Drukāt

Tehniskas vajadzības

Vai kaut kur Rīgā ir tehniskās literatūras veikals? Mani interesē automašīnas Opel Astra 1,7D (1995. gads) tehniskā ekspluatācija, uzbūve un remonts, tāpat arī radiotehnikas literatūra.
Vai ir kāda elektroinstrumentu darbnīca, kur remontē urbjmašīnas, zāģus un citus elektriskos instrumentus? Vai kaut kur iespējams iegādāties mazos gultņus? 
Vladislavs Ogres novadā

 

Trīs jautājumi, un trīs arī atbildes.

Tehnisko literatūru Rīgā var meklēt grāmatnīcā “Globuss”. Ja pieejams internets, tā dzīlēs iespējams atrast izsmeļošu informāciju gan par konkrētu auto modeli, gan interesējošām radiotehnikas tēmām.

Elektroinstrumentus remontē vairākās specializētās darbnīcās Rīgā, piemēram, “Bebri” (Šarlotes ielā 16), “Bosch” serviss (Dzelzavas ielā 120s), “Remontu serviss” (Šmerļa ielā 3).

Mazos, tāpat kā citu izmēru gultņus savukārt iespējams iegādāties Rīgā specializētos veikalos, piemēram, “I un A” (Kurzemes prospektā 7), “SKF” (Ūnijas ielā 21), “Laudorts” (Sadovņikova ielā 17).

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+