Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
17. decembris, 2012
Drukāt

Tehniskas vajadzības

Vai kaut kur Rīgā ir tehniskās literatūras veikals? Mani interesē automašīnas Opel Astra 1,7D (1995. gads) tehniskā ekspluatācija, uzbūve un remonts, tāpat arī radiotehnikas literatūra.
Vai ir kāda elektroinstrumentu darbnīca, kur remontē urbjmašīnas, zāģus un citus elektriskos instrumentus? Vai kaut kur iespējams iegādāties mazos gultņus? 
Vladislavs Ogres novadā

 

Trīs jautājumi, un trīs arī atbildes.

Tehnisko literatūru Rīgā var meklēt grāmatnīcā “Globuss”. Ja pieejams internets, tā dzīlēs iespējams atrast izsmeļošu informāciju gan par konkrētu auto modeli, gan interesējošām radiotehnikas tēmām.

Elektroinstrumentus remontē vairākās specializētās darbnīcās Rīgā, piemēram, “Bebri” (Šarlotes ielā 16), “Bosch” serviss (Dzelzavas ielā 120s), “Remontu serviss” (Šmerļa ielā 3).

Mazos, tāpat kā citu izmēru gultņus savukārt iespējams iegādāties Rīgā specializētos veikalos, piemēram, “I un A” (Kurzemes prospektā 7), “SKF” (Ūnijas ielā 21), “Laudorts” (Sadovņikova ielā 17).

 

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+