Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tēla maiņa vairos dzīvesprieku! Horoskops 20. oktobrim0

Foto: Fotolia

Dienas noskaņa

Teicama diena, lai nodarbotos ar sportu un mainītu savu ārējo tēlu. Atsakies no neveselīgām uzkodām un ēdienkartē iekļauj vairāk augļu un dārzeņu. Ģimenes lokā nāksies pieņemt sarežģītu lēmumu. Piemērota diena, lai praksē izmantotu jaunas zināšanas.

Auns

Šodien Auna dzīvē daudz kas sāks mainīties uz labo pusi. Tikai neaizbaidi šo laimīgo brīdi. Finanšu sfērā vajadzēs domāšanas un reakcijas ātrumu. Citos veidos Auns neatgūs savu naudu, ko nopelnījis godīgā darbā. Starp citu, mīlestībā esi iespējami atklātāks un iejūtīgāks pret izredzēto.

Vērsis

Horoskops iesaka Vērsim būt punktuālam un disciplinētam, īpaši, ja lieta attiecas uz komandējumu vai jaunu darbu. Tu viegli atmaksāsi parādus, kas neizjauks finanšu stāvokļa stabilitāti. Ģimenes Vērsis izdomās kaut ko oriģinālu, kas iepriecinās laulāto draugu un bērnus. Nav izslēgts tāls ceļojums.

Dvīņi

Šodien Dvīņiem ir jādarbojas pēc zināmas shēmas, lai darbā rezultāti būtu pozitīvi. Rūpīgāk aizsargā personisko teritoriju, lai izvairītos no ļaunprātīgiem uzbrukumiem un haosa. Teicama diena, lai nodarbotos ar sportu un mainītu savu ārējo tēlu. Dvīņiem vajag atteikties no neveselīgām uzkodām un ēdienkartē iekļaut vairāk augļu un dārzeņu.

Vēzis

Horoskops Vēzim prognozē agresīvus strīdus, pēc kuriem optimisms izplēnēs kā dūmi vējā. Tev paliks priekšā kāju tuvs draugs, kuram tu uzticējies kā pats sev. Iespējams, pie vainas būs neapdomība vārdos. Ienākumi no Vēža personiskā biznesa ievērojami pārsniedz tēriņus. Tas jau ir iemesls doties iepirkšanās tūrē.

Lauva

Šodien nekas ārkārtējs Lauvas dzīvē nav gaidāms. Gluda un mierīga diena, kuras gaitā ir iespējams gan nopelnīt, gan iztērēt krietnu summu. Kolektīvs darbs atņems daudz spēka, toties piepildīs ar optimismu. Lauvam vienam pašam doties ceļā ir pāragri. Vēl ir jāsakārto buras un jāpiešķir dzīvei ritmu.

Jaunava

Horoskops iesaka Jaunavai būvēt ambiciozus projektus, ar kuriem viņa noteikti tiks galā. Pat tad, ja šie projekti prasīs daudz laika un enerģijas, tie būs tā vērti. Ģimenes lokā nāksies pieņemt sarežģītu lēmumu. Jaunavai tiks uzdota atbildīga misija, kurai tā ir vāji morāli sagatavota. Neatsakies vakarā doties ārpus pilsētas.

Svari

Sagaidāms, ka šodien Svari saņems balvas par savu cītīgo darbu – augstu amatu, pasakainu peļņu un saskarsmi ar godājamiem cilvēkiem. Tu būsi tik lepns par to visu, ka vari palaist garām svarīgākos dzīves notikumus, kas attiecas uz personisko sfēru. Svari tikai vēlu vakarā atcerēsies, ka bija sarunājuši tikšanos ar senu draugu.

Skorpions

Horoskops Skorpionam neiesaka lūkoties tālā nākotnē un būvēt plānus, kam nav lemts piepildīties. Esi reālistiskāks un padomā par šodienas ideju īstenošanu. Darbā tu saņemsi dažādas sev veltītas replikas. Skorpions var pat saiet ragos ar kolēģi, ar kuru kādreiz patiesi un ilgi draudzējās.

Strēlnieks

Šodien Strēlnieka materiālais stāvoklis nebūs tik labs, kā viņš to vēlētos. Taču tevi tas nebaida – tieši otrādi – pamudina uz lieliem darbiem un varonīgu rīcību. Patīkami izveidosies saruna ar cilvēku, kas piedāvā Strēlniekam strādāt vienā komandā. Ja tā ir tirdzniecības sfēra, tad droši piekrīti šim piedāvājumam. Tevi grūti pārspēt komercijas jomā.

Mežāzis

Horoskops paredz, ka Mežāzim tiks uzdoti daudzi organizatoriski pasākumi, kurus atrisināt varēs tikai enerģiskā tempā. Naudas jomā pastāv iespēja gūt labu kompensāciju par agrākajām pūlēm. Tikai netērē vairāk nekā vari atļauties. Pateicoties kāda radinieka gudram padomam, Mežāža personiskajā dzīvē beidzot iedegsies “zaļā” gaisma.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien Ūdensvīrs izjutīs spiedienu no visiem, ar ko nonāks saskarsmē. Tev šķitīs, ka pat tuvākie draugi izdara uz tevi morālu presingu. Darbā atvērsies “otrā elpa”, ja pārstāsi mētāties no viena darba uz citu. Finanšu jomā Ūdensvīram nav vēlams iedzīvoties parādos, īpaši, lai iegādātos kaut ko, kas patiesībā nav vajadzīgs.

Zivis

Horoskops Zivīm iesaka atkāpties no saviem principiem, lai nezaudētu draugu un kolēģu labvēlību. Šodien jābūt maigam un pieklājīgam, nevis jāpiesienas pie sīkumiem. Teicama diena, lai praksē izmantotu jaunas zināšanas. Zivis, iespējams, iegūs darbu pie globāla projekta, par kuru priekšniecība ir apsolījusi augstu atalgojumu.

LA.lv