×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
12. augusts, 2013
Drukāt

Tenesija Viljamsa lugas “Ilgu tramvajs” iestudējums JRT

Foto - LETAFoto - LETA

12.septembrī Jaunajā Rīgas teātrī (JRT) būs skatāma jaunās sezonas pirmā jauniestudējuma pirmizrāde – amerikāņu dramaturga Tenesija Viljamsa populārās lugas “Ilgu tramvajs” iestudējums Ineses Mičules režijā.

Lugas galvenā varone Blanša Dibuā tic mīlestībai un ilgojas pēc tās. Viņa ir zaudējusi visu un meklē patvērumu pie māsas. Tur Blanša nonāk sarežģītā attiecību trīsstūrī ar māsu un viņas vīru, un visu triju dzīves sagriežas traģiskā virpulī, kuru skaudri caurvij stūrgalvīga cīņa ar reālo dzīvi, bēgšana ilūziju pasaulē un vēlme saglabāt savus ideālus.
Ineses Mičules pēdējais darbs šajā teātrī bija izrāde “Muša” ar Elitu Kļaviņu galvenajā lomā, kas aktrisei atnesa 2011./2012.gada teātra sezonas “Spēlmaņu nakts” balvu nominācijā “Gada aktrise”.
Arī galvenās lomas atveidošana “Ilgu tramvajā” uzticēta Elitai Kļaviņai, kura atveidos Blanšu Dibuā, viņas māsu Stellu atveidos Sandra Kļaviņa vai Iveta Pole, Stenlija Kovaļska tēlā iejutīsies Andris Keišs. Tāpat izrādē piedalīsies Ivars Krasts, Gatis Gāga, Ģirts Krūmiņš, Gundars Āboliņš, Regīna Razuma, Georgijs Surkovs un Kaspars Zāle.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+