Kokteilis
Mīli

TESTS. Izvēlies kroni un uzzini, kāda karaliene tu esi! 16

Katra sieviete ir karaliene. Šis tests piedāvā iedziļināties šai apjausmā un izvēlēties, kāds valdnieces tēls atbilst tavai būtībai.

Tavā priekšā ir četri kroņi, kas greznoti ar dārgakmeņiem. “Uzliec galvā” vienu no tiem un gūsti laba noskaņojuma devu, bet zemāk izlasi, ko tas par tevi pastāsta!

1. Imperatores kronis
Tu esi sieviete ar raganisku dzirksti. Spriežot pēc ārienes, tu vari būt visnotaļ līdzsvarota, skaidri izsaki savas domas, bet iekšēji tevī var plosīties vulkāniskas kaislības. Ieteikums: ļauj tam reizēm izlauzties arī virspusē.

2. Princeses kronis
Tev ir maiga un izsmalcināta dvēsele. Tev ir arī ārkārtīgi laba sirds. Tavs maigums apkārtējos apbur no pirmā skatiena. Bet, neskatoties uz to, tev reizēm gribas ļauties arī princeses cienīgām kaprīzēm. Nu, ko – princesēm tas ir atļauts!

3. Cara meitiņas kronis
Sieviete, kura izvēlas tik interesantu rotājumu, vienmēr ir pārliecināta par sevi. Tev ir lieliski attīstīta intuīcija, un tu vienmēr tai klausi, pat ja tā ir pretēja citu viedoklim.

Tāda pieeja padara tevi par unikālu un neatkārtojamu būtni. Cilvēkiem tu esi interesanta, viņi meklē tavu klātbūtni, gluži kā ziedi sauli!

4. Karalienes kronis
Ja tu pie kaut kā ķeries, vienmēr visu pabeidz līdz galam. To spēj tikai cilvēki ar stingru mugurkaulu un spēcīgu garu. Tas gan netraucē tev izrādīt arī savu sievišķību. Tu esi harmonijas iemiesojums – tā turpināt!

Saistītie raksti
LA.lv