Horoskopi un mistika
Ezoterika

Tests. Izvēlies rokassprādzi un uzzināsi, cik burvīga sieviete esi!0

tayni-mirozdaniya.ru

Rotaslietas jau no seniem laikiem ir kalpojušas kā aizsargs pret ļauniem spēkiem. Taču vienlaikus tās arī daudz ko pavēsta par rotaslietu valkātāja personību.

Izvēlies rokassprādzi un uzzināsi, ko tā vēsta par tevi.

1. Tu esi sieviete ar lielām ambīcijām, kura ir gatava cīnīties par savu vēlēšanos piepildīšanos.

Mērķtiecība ir tavs otrais es. Tavas dzīves galvenā prioritāte ir sekot savām vēlmēm un mērķiem. Ja tev kaut kas ir jāpanāk, tu uz panākumu altāra esi gatava nolikt jebko. Ja tev ir bērni, viņu dēļ tu izdarīsi jebko.

2. Tavi draugi ir tavas dzīves lielākā vērtība.

Tu esi no tām sievietēm, kurām draudzība nav tukša skaņa. Tu vienmēr esi gatava palīdzēt saviem draugiem. Grūtos brīžos tu saviem draugiem kalpo kā glābšanas riņkis īstajā brīdī. Tu neapspried cilvēka spējas parūpēties pašam par sevi grūtā brīdī, bet tā vietā meties palīdzēt.

3. Tev pirmā vietā ir paškontrole.

Esi pietiekami noslēgta personība un necenties dzīvot ar atvērtu dvēseli. Jaunībā tu esi apdedzinājusies attiecībās ar cilvēkiem, tāpēc tagad tu svešus cilvēkus labāk paturi rokas stiepiena attālumā. Jebkurš, kurš vēlas pretendēt uz draudzību ar tevi, ir pakļauts daudzpakāpju uzticības pārbaudei.

4. Tavas labākās īpašības ir atvērtība, godīgums un rūpīgums.

Saistītie raksti

Tu esi no tiem cilvēkiem, kuri nespēj dzīvot bez rūpēm par citiem cilvēkiem. Turklāt tu esi apbrīnojami atvērta un savos nodomos patiesa sieviete, kuru draugi, tuvinieki un gadījuma paziņas uzskata par īstu saulīti.

5. Tu esi perfekcioniste un mīli visu ideālā kārtībā.

Tu tiecies uz to, lai visas lietas tavā dzīvē notiktu ideāli. Tavs sapnis ir pilnība visās lietās. Tu esi apbrīnojami patstāvīga un pašpietiekama, pieradusi rūpēties par sevi bez citu palīdzības. Tev raksturīga uzmanība un atturība, kas lieti noder sarežģītās situācijās. Taču vienlaikus tu ļoti labprāt visu dzīves smagumu noveltu uz stipriem vīrieša pleciem.

tayni-mirozdaniya.ru

LA.lv