Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
13. jūnijs, 2016
Drukāt

Traģiskā nelaime Mežaparkā: apsūdzētajam piepspriež gadu cietumā (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Ekskursiju vilcieniņš Mežaparkā 2010. gadā

Mežaparka bānīša sabrauktā bērna lietā apsūdzēto Viesturu Rieri Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa atzinusi par vainīgu un nolēmusi sodīt ar brīvības atņemšanu uz vienu gadu, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību atņemšanu uz trīs gadiem, informēja tiesā.

Soda izciešana tiks skaitīta no aizturēšanas brīža pēc sprieduma likumā spēkā stāšanās dienas.

Tāpat tiesa lēmusi, ka Rierim būs jāmaksā kompensācijas diviem cietušajiem attiecīgi 6200 eiro un 5240 eiro apmērā.

Pilns spriedums lietā būs pieejams 27.jūnijā, un to varēs pārsūdzēt desmit dienu laikā.

Jau ziņots, ka Mežaparkā zem izklaides vilcieniņa 2014.gada 9.martā pakļuva 2007.gadā dzimis bērns, kurs no gūtajām traumām nomira.

Lietā apsūdzēts 1944.gadā dzimušais Rieris. Izmeklēšanas laikā veiktas vairākas ekspertīzes, analizēti novērošanas kameru ieraksti, kā arī uzklausīti aculiecinieki un izvērtēti citi apstākļi.

Pret vīrieti apsūdzība celta pēc Krimināllikuma 260.panta 2.daļas – par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi. Par to var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem.

Prokurors tiesu debatēs apsūdzētajam prasīja reālu brīvības atņemšanu uz gadu, kā arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanu uz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un kam tas motorizētais ķēms pieder? Vai tiešām šoferim?

  2. un kur bija vecāki,kā iespējams tā ņemt un sabraukt..ko vai tad tas bērns var atļauties ko grib un to vadītāju tagad soda dēl to,ka vecāki neskatās pēc savām atvasēm..tas ir netaisnīgi,pēc manām domām!!!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+