Mežaparka vilcieniņš.
Mežaparka vilcieniņš.
Foto: LETA

Policija lūdz sākt kriminālvajāšanu pret Mežaparka bānīša vadītāju 1

Valsts policija (VP) šonedēļ lūgusi prokuratūru sākt kriminālvajāšanu pret Mežaparka izklaides vilcieniņa vadītāju, kura vainas dēļ šā gada martā Mežaparkā gāja bojā bērns, informē VP pārstāvis Toms Sadovskis.

Reklāma
Reklāma
Kā atpazīt savu dvēseles radinieku pēc dzimšanas datuma
Kokteilis
“Pirmo sēru periodu ar raudāšanu ik dienu jau esmu pārvarējusi!” Aktrise Burnicka nāk klajā ar bēdīgu ziņu
VIDEO. “Mani apčakarēja!” Sieviete ar slepeno kameru atmasko mājražotājus Vērmanes dārzā. Vai tas viss tiešām ir teātris? 1
Lasīt citas ziņas

Viņš klāsta, ka tā sauktajā Mežaparka bānīša lietā gūti pierādījumi, kas apstiprina 1944. gadā dzimušā vilcieniņa vadītāja vainu bērna nāvē. Satiksmes noziegumu izmeklēšanas biroja izmeklētāji šo lietu uz prokuratūru nosūtījuši šonedēļ. Vadītājam var draudēt līdz pat desmit gadus ilgs cietumsods.

Lieta uzsākta šā gada 9. martā, kad Mežaparkā zem izklaides vilcieniņa riteņiem pakļuva 2007. gadā dzimis zēns, kurš no gūtajiem ievainojumiem gāja bojā. Izmeklēšanas laikā veiktas vairākas ekspertīzes, analizēti novērošanas kameru ieraksti, kā arī uzklausīti aculiecinieki un izvērtēti citi apstākļi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vienlaikus policija atsevišķi izdalījusi kriminālprocesu, kurā izvērtēs arī izklaides vilcieniņa uzņēmuma attiecīgā darbinieka atbildību. Tādēļ šobrīd vēl nevar apgalvot, ka izmeklēšana tā saucamajā Mežaparka bānīša lietā būtu jau pilnībā pabeigta, piebilst VP pārstāvis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.