Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
27. februāris, 2014
Drukāt

Tramvaja pasažieris Rīgā palīdz aizturēt sirmgalves aplaupītāju (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien kāds tramvaja pasažieris Rīgā, Aleksandra Grīna bulvāra apkārtnē, palīdzējis aizturēt 1984. gadā dzimušu vīrieti, kurš pirms tam pēcpusdienā bija aplaupījis 75 gadus vecu sievieti, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Vīrietis nolaupījis sievietei somiņu ar personu apliecinošiem dokumentiem un no notikuma vietas devies prom, braucot ar tramvaju. Melnā apģērbā tērpies vīrietis šķitis aizdomīgs kādam tramvaja pasažierim, tādēļ viņš pievērsis uzmanību vīrieša darbībām.

Ieraugot, ka aizdomīgais vīrietis pēta kādas sievietes somiņu un viņas personas apliecinošos dokumentus, aculiecinieks nekavējoties zvanījis policijai. Acīgais tramvaja pasažieris, ļaundarim nemanot, pieskatījis laupītāju līdz mirklim, kad notikuma vietā ieradušies policijas darbinieki un aizdomās turēto aizturējuši.

Izrādījies, ka vīrietis jau iepriekš ir sodīts par līdzīgiem gadījumiem, kā arī narkotisko vielu realizēšanu. Pēc vīrieša nogādāšanas iecirknī, cietusī atpazina pāridarītāju. Aizturētais savu vainu atzīst daļēji.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Policijai ir pamatotas aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt veicis vēl citus noziegumus. Ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā vīrieša, policija lūdz atsaukties un zvanīt uz Rīgas Kurzemes iecirkni pa tālruni 67070800 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nu,kur tādi ,,kropļji ,, rodās ,kas pat pensionārus aplaupa !

  2. Līdzīgs vienam hokejistam…

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+