Latvijā
Kriminālziņas

Treneris Olimpiskajā centrā noķer zagli4

Florbola skolas “Masters” treneris Remārs Vikānis otrdienas vakarā “Elektrum Olimpiskajā centrā” Rīgā noķēris un policijai nodeva zagli, kas sportistiem ģērbtuvēs nozagusi naudu.

“Pirmdienas vakarā manis trenētie jaunieši sev par izbrīnu neatrada uz galda līdzās treniņlaukumam ģērbtuvju atslēgu, kur to pēdējais, kurš ģērbies, bija nolicis. Puiši gāja uz ģērbtuvi – tā bija vaļā, bet it kā nekas nebija pazudis, maki, telefoni savās vietās. Tikai nākamajā dienā viens jaunietis man piezvanīja un teica, ka nauda pazudusi. Puiši sazinājās savā starpā un konstatēja, ka septiņiem pazudusi nauda, kopā ap 70 eiro. Nākamajā dienā to pateicu apsargam. Kopā apskatījām videokameras ierakstu, kurā varēja redzēt, ka ģērbtuvē uz 13 minūtēm ieiet kāda meitene,” stāsta treneris.

Nākamajā vakarā Remārs pamanīja šo meiteni tribīnēs: blondu un zaļām šķipsnām matos, tajās pašās drēbēs, kas bija iepriekšējā dienā. Piegājis klāt un vedis meiteni pie apsarga. Pa ceļam viņa mēģinājusi neveiksmīgi bēgt, bet treneris viņu savaldījis un kopā ar apsargu sagaidījuši, nodevuši policijai. Meitene esot 19 gadus veca.

Remārs stāsta, ka “Olimpiskajā centrā” zādzības gadās bieži, jo liela cilvēku plūsma, daudzi sporta veidi, nāk vecāki, ģimenes locekli, paziņas, skatītāji, vienkārši cilvēki no ielas. Ja ģērbtuve paliekot nejauši vaļā, tad gandrīz ar garantiju tiekot apzagta. Diemžēl ne visas ģērbtuves esot kameru redzeslokā, zina teikt treneris.

LA.lv