Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
13. maijs, 2014
Drukāt

Trīnīšu ģimene vienreizējos pabalstos saņems 13 000 eiro

Foto: Labklājības ministrijaFoto: Labklājības ministrija

Elīnas un Timura ģimene, kurā Rīgā 7. maijā piedzima šogad Latvijā pirmie trīnīši – divi puisīši un meitenīte, vienreizējos valsts un pašvaldības pabalstos kopumā saņems nedaudz vairāk kā 13 000 eiro.

Kā informēja Labklājības ministrijā (LM), valdība otrdien sēdē lēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem pabalstā piešķirt 8538 eiro.

Tāpat ģimene saņems Rīgas domes pabalstu – šādu lēmumu šodien pieņēma Sociālo jautājumu komiteja. Pabalsta apmērs būs 4500 eiro, informē Rīgas domē.

Pēc valdības sēdes labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) klātienē sveica trīnīšu ģimeni un vēlēja vecākiem spēku un izturību rūpēs par mazuļiem, lai izaudzinātu viņus par krietniem un labiem cilvēkiem, kuri dzīvos un strādās Latvijā.

LM norāda, ka pēdējos gados visvairāk trīnīšu pasaulē nāca 2011.gadā, kad trīnīši piedzima piecās ģimenēs.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (11)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+