Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
13. maijs, 2014
Drukāt

Trīnīšu ģimene vienreizējos pabalstos saņems 13 000 eiro

Foto: Labklājības ministrijaFoto: Labklājības ministrija

Elīnas un Timura ģimene, kurā Rīgā 7. maijā piedzima šogad Latvijā pirmie trīnīši – divi puisīši un meitenīte, vienreizējos valsts un pašvaldības pabalstos kopumā saņems nedaudz vairāk kā 13 000 eiro.

Kā informēja Labklājības ministrijā (LM), valdība otrdien sēdē lēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem pabalstā piešķirt 8538 eiro.

Tāpat ģimene saņems Rīgas domes pabalstu – šādu lēmumu šodien pieņēma Sociālo jautājumu komiteja. Pabalsta apmērs būs 4500 eiro, informē Rīgas domē.

Pēc valdības sēdes labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) klātienē sveica trīnīšu ģimeni un vēlēja vecākiem spēku un izturību rūpēs par mazuļiem, lai izaudzinātu viņus par krietniem un labiem cilvēkiem, kuri dzīvos un strādās Latvijā.

LM norāda, ka pēdējos gados visvairāk trīnīšu pasaulē nāca 2011.gadā, kad trīnīši piedzima piecās ģimenēs.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (13)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+