×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
28. marts, 2014
Drukāt

Turčinovs: “Labējais sektors” destabilizē valsti (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas pagaidu prezidents Oleksandrs Turčinovs paudis bažas par galēji labējā grupējuma “Labējais sektors” izvērstajām aktivitātēm galvaspilsētā Kijevā un tā aktīvistu uzsākto parlamenta ēkas bloķēšanu. Viņš paziņojis, ka “Labējais sektors” destabilizē situāciju valstī, informē raidsabiedrība BBC.

Ceturtdienas pievakarē “Labējā sektora” aktīvisti uzsāka parlamenta jeb Augtākās radas ēkas blokādi, pieprasot Iekšlietu ministra Arsena Avakova atkāpšanos. Viņi pārliecināti, ka Avakovam jāuzņemas vaina par “Labējā sektora” viena no līdera Oleksandra Muzičko nogalināšanu. Pie parlamenta sanākušie aktīvisti izsita arī nama dažus logus un pieprasīja tribunālam nodot nu jau demisjonējuši aizsardzības ministru Ihoru Teņuhu.

Kamēr Ukrainas jaunais valdības vadītājs Arsēnijs Jaceņuks meklē veidus, kā valsti paglābt no bankrota un kā turēties pret Krievijas draudiem, kas katru dienu kļūst lielāki, Ukrainas galēji labējie aktīvisti pauž, ka jaunā vara “grib izslīdēt no viņu kontroles”. Nacionālistu grupas rada apdraudējumu valstij, diskreditē jauno valdību un sniedz Krievijai ieganstus ievest Ukrainas teritorijā savus spēkus, uzskata Ukrainas pagaidu valdības pārstāvji, kurus Krievijas prezidents Vladimirs Putins sauc par “fašistiem”.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. kauns, ka mums Latvijā ir tik bezkaunīgi ,vai pagalam aprobežoti cilvēki, kuri te runā,kalabējais sektors Ukrainā ir Krievu izveidots.Vai tad jūs neredzējāt ,kas tai cūkukūtī maidanā dāļāja pīrādziņus,tad es jums pateikšu-lietuvas Daļa,Polijas Kvasnevskis mūsu latviešu bāleliņi,kuri paši lielījās kādevuši padomus maidauniem, kundze no ASv un tagad visi vienā balsī ķērc ,ka Putins destabilizē situāciju Ukrainā.Kā var būt tik bezkaunīgi,tik liekulīgi cilvēki kuri uz balta saka ka tas ir melns.

  2. Nekādi nevaru saprast šo tautu: visa milzīgā Sibīrija tukša no krieviem, tur jau apmetas uz dzīvi ķīnieši,
    tukša no cilvēkiem arī Krievijas rietumdaļa gar Baltijas valstīm, bet viņiem vajag anektēt Krimu, viņi met skatus uz Ukrainas austrumu apgabaliem, Piedņestru un arī Baltiju. Kādas īpašās intereses un tautiešu aizstāvības doktrīnas no Krievijas vadoņiem vēl nebūs jādzird? Neviens taču Krieviju iekarot netaisās, bet Putins tik skandina, ka viņu intereses aizskartas, ka viņi iedzīti stūrī un ka viņam nepatīk kaimiņu valdības, kuras viņam nepakļaujas. Laikam jau krievi, tāpat kā savā laikā vācieši, ir ieņēmuši galvā, ka viņi ir izredzētā nācija, kuras mērķis ir valdīt pār citiem, bet ja neļauj to darīt, tad viņi klaigā, ka viņus apspiež. Bet impērijas laiki taču ir beigušies un būs vien ar kaimiņiem jāsadzīvo.

  3. pie velna ar to Krieviju! Atbildēt

    Krievu labējais sektors (krievnacisti) destabilizē Ukrainas valsti.

    • Pilnīgi pareizi. Tie ir Kremla provokatori un ekstrēmisti,kurus uzrādīt Obamam,ka Ukraina netiek galā ar situāciju.

  4. Kādēļ varu sagrābušie neukraiņi sāka novāk politiskos pretiniekus vai tiešām paši nemaz nedomā bet tikai rīkojas pec ASV un rietumu rekomendācijām ja tā tad tie piedzīvos smagu kaunu jo Ukraiņu labējie dos karu tiem kas fiziski izrēķinās ar viņu cilvēkiem jo daudzi ir piedalījušies karā Čečenijā pret krieviem.

Draugiem Facebook Twitter Google+