×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
19. februāris, 2017
Drukāt

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (68)

Foto: LETAFoto: LETA

Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums “Nekā personīga”.

Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības palāta ir sena šīs valsts uzņēmēju organizācija, kas radusies vēl padomju gados. Tā ir cieši saaugusi ar valsts varu, tās vadībā parasti ir ietekmīgi politiķi. Ilgus gadus palātu vadīja bijušais Krievijas izlūkdienesta vadītājs, ārlietu ministrs un premjerministrs Jevgēņijs Primakovs, bet pēc viņa aiziešanas pensijā par palātas prezidentu kļuva viņa vietnieks Sergejs Katirins, kurš ir arī Krievijas prezidenta Vladimira Putina paspārnē esošās Ekonomiskās padomes loceklis.

Gan Katirins, gan arī ģenerālis Vladimirs Straško, kurš darbojas Tirdzniecības un rūpniecības palātas vadībā, šonedēļ vadīja Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātas delegāciju Rīgā. Delegācijai ieradās trešdien un uzturējās divas dienas. Brauciens neesot bijusi Latvijas puses iniciatīva.

Tieši pirms šīs delegācijas valdības aģentūra Rosseļhoznadzor izslēdza 21 Latvijas uzņēmumu no to uzņēmumu saraksta, kam tiesības eksportēt produkciju uz Krieviju. Tomēr Tirdzniecības un rūpniecības palātas vadītājs Katirins atbrauca ar solījumu, ka atradīs risinājumus, lai Latvijas biznesam Krievijā klātos labi. Uz publisko pasākumu Latvijas Universitātē lauzt ledu abu valstu attiecībās bija uzaicināts bijušais Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadītājs, eksprezidents Andris Bērziņš.

Sanākušajiem Latvijas uzņēmējiem un sabiedriskajiem darbiniekiem Krievijas delegācijas vadītājs demonstrēja Jevgēņija Primakova piemiņas filmu, kur cita starpā tika slavēta Krimas okupācija. Filma izsauca Latvijas Universitātes rektora un eksprezidenta aplausus, novērojis “Nekā personīga” žurnālists.

Rīgas mērs ar Krievijas delegāciju esot runājuši par attiecībām ar Tatarstānu. Aprīlī Ušakovs parakstīšot Rīgas un Tatarstānas galvaspilsētas Kazaņas sadarbības līgumu, kas sola papildu investīcijas no Krievijas un jaunas kravas brīvostai.

Vizītes noslēgumā Krievijas delegācija tikās ar ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu un zemkopības politisko pārraugu Jāni Dūklavu. Ašeradens sākotnēji raidījumam vēlējās noslēpt savu tikšanos ar Krievijas uzņēmēju pārstāvjiem. Arī LU ziņās informācija par Krievijas delegācijas viesošanos nav atrodama, novēroja LA.lv. Dūklavs, tieši pretēji, ar jaunajiem sakariem Krievijā lepojās.

Pievienot komentāru

Komentāri (68)

 1. Tautieši,mēģinat atcerēties CIK liela ir vecā Bērziņa pensija ko mēs tam .. maksājam.Vai te nav kāds kriminālpants piesaucams tiem diviem .. par Putina Krimas okupācijas atbalstu?
  No kādiem “..”sastāv LV ‘elite”.Kurš tad ir rīkojies tā lai celtu latvieša pašlepnumu/ ne verga!/ un patriotismu? Pat armijā iepirkumos korupcija!

 2. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =====

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 3. Esmu par EKONOMISKO sadarbību starp Krieviju un Latviju! sara Atbildēt

  Vizītes noslēgumā Krievijas delegācija tikās ar ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu un zemkopības politisko pārraugu Jāni Dūklavu. Ašeradens sākotnēji raidījumam vēlējās noslēpt savu tikšanos ar Krievijas uzņēmēju pārstāvjiem. Arī LU ziņās informācija par Krievijas delegācijas viesošanos nav atrodama, novēroja LA.lv. Dūklavs, tieši pretēji, ar jaunajiem sakariem Krievijā lepojās.
  —————————————–
  Kāpēc, lai viņš nelepoties, ja realitātē redz, cik NABAGMĀJAS lauki strauji TUKŠOJAS …
  Skribentiem Rīgā pie vienas vietas, kas notiek laukos …
  Ministrs Dūklavs meklē ceļus, kā noturēt virss ūdens vēl tos pāris palikušos ražotājus- lai ATJAUNOTU piena, gaļas, zivju konservu produkcijas eksportu uz Krieviju …

 4. Īsts prezervatīvs nevis bijušais prezidents. Noriebušies nodevēju purni, kas domā tikai par savu kabatu.

 5. Tas berjozkins jau ir asins kārā putlera draugs !

 6. Kas kaunu neprot,tas badā nemirst!

 7. Latvija vēsturei jāpaliek kā atsevišķam mācību priekšmetam>kāda Atbildēt

  Šāda “draudzēšanās” robežvalstīm vienmēr beigusies ar daļēju teritorijas zaudēšanu!

 8. Protams,Krievijas tanki stiprāki! “Broņā krepkā i tanki naši bistri I naši ļūģi mūžestva palnī!” Tātad,Jābalso vien par tiem pašiem ZZS,Vienotības un viņiem piebalsojošajiem NA vēžiem!

 9. Ka reāls turpinājums nav izslēgts?>Tā ir reāla garantija Atbildēt

  Savukārt ukraiņiem piepiedu kārtā jāgrib,lai Krimā būtu ne tikai krievu bāze,bet pati Krima vairs nebūtu Ukrinas teritorija? Tik tiešām: ar vienu roku dod,ar otru atņem! Kā tad ar Austrumukrainu? To vajadzētu varbūt uzskatīt kā bezmaksas pielikumu Krimai? Kā ar pārējām atbrīvošanas metastāzēm,piemēram Piedņestru,Abhāziju,Dienvidosetiju?

 10. Valters Korālis – Šis pseidomācītājs kādreiz darbojās Limbažos. No baznīcas runā – padzīts. Tagad uzsācis savu biznesu un nelietīgi izmanto daudzu latviešu uzticību, nezinot, ka patiesībā V.K. ir okupantu līdzskrējējs. Tā ir atklāta ņirgāšanās par mūsu tautas desmitiem tūkstošu izsūtītajiem. Zīdaiņiem, bērniem, vecmāmiņām, vectētiņiem, kas lopu vagonos, varmācīgi izrauti no dzimtajām mājām tika izvesti uz Sibiriju. Daudzi gāja bojā jau lopu vagonos un neviens nezin viņu atdusas vietas. Tas ir noziegums, ka tādam cilvēkam, kas katru gadu svin Baltijas valstu okupantu armijas svētkus izdota license darboties kā mācīājam. V. Korāļa bildi krievu armijas formas tērpā varat redzēt ‘Draugos’ ieejot viņa profilā.

 11. Tā ir reāla garantija Atbildēt

  Krimas iedzīvotāju nospiedošs vairākums jau tūlīt pēc PSRS likvidācijas bija neapmierināts ar palikšanu Ukrainas sastāvā. Bet tobrīd, sabrūkot lielvalstij, bijušo republiku robežu maiņa bija bīstama, kura varēja izraisīt militārus konfliktus. Tāpēc par Abreni nevarēja būt nekāda runa. Pie tam tur dzīvoja 100% krievu. Mēs atsaucamies uz 1918.gadu, bet citi var balstīties, piemēram, uz 1905.gadu. Mēs “ar vienu roku” atsaucamies uz Ļeņinu, bet “ar otru roku” šo personu vispār nīcinām laukā. Bet atgriežoties atpakaļ pie Krimas, tad kurš krievs gribēs, ka Krimā “ieperinās” amerikāņu militārā bāze? Un arī paši ukraiņi ar to nebūtu mierā. Bet iespēja gūt lielu naudu rada tādu kārdinājumu, ka daļiņa ukraiņu ir gatava uz visu. Katrā gadījumā nekādas valstu robežas nav mūžīgas un mainās un mainīsies arī turpmāk. Eiropā tik tikko taču Dienvidslāvija sadalījās gabaliņu gabalos. Jūs sacīsiet, ka savstarpēji saplēsās. Jā, bet kūdot un intrigojot var izšķirt vislabāko laulāto pāri.

  • Nekādu garantiju nav Atbildēt

   Čečeni nebija apmierināti ar palikšanu Krievijas sastāvā. Redz kā sanāca…

  • Vispār fakts ir tāds – visur, kur Krievija uzņemas “rūpi” par kādu valda nabadzība, posts, vardarbība, korupcija (lielākā mērogā nekā citur)… Taču tas ir tik acīmredzams…

  • Kas tas ir?
   Piemēram, 1000 latviešu sapulcējas pie robežas un ieiet Krievijas teritorijā tā, ka tur ir 100% latviešu, kuru interešu aizstāvībai (nav jau citu) Krievijas zeme automātiski kļūst par Latvijas.

 12. Nu atkal tie ZZS pārstāvji iztaisījuši šmuces! Vai Duklavs reiz nedabūju “sabiedrisko- FUI”par līdzīgu gājienu? Es par viņiem vairs nebalsošu, jo viņi diskriditē Latviju ES!

 13. Ar krieviem ir jādraudzējas un, paldies dievam, kāds to saprot. ASV tanki mums neko labu nenesīs!

  • Varēsi ”draudzēties” un kā Benjamina kundze doties lopu vagonā pretī sniegiem – arī savulaik ”draudzējās” un nu vairs ”draudzība” nebija vajadzīga …

  • Jā, jā krievu tanki mums atnesīs ,,laimi,, reiz taču viņi to jau darīja – cik mēs toreiz bijām ,,laimīgi,,.

 14. Vai kāds par to brīnās?Dūklavs,Bērziņš un Co ,izlaidīšu epitetu,jo tik vai tā cenzēs.Politbiroja fani un pēcteči.Cik drausmīgi degradēta ,pašcieņu zaudējusi tautas daļa ir mūsu politiķi ,ierēdņi ,padomnieki utt.Parādi rubli un ielaidīs zaļos Putina čelovekus pa sētas durvīm paši savā valstī.Atkal kukuļi,atkal otkati,atkal 20%,bet KAD sāksies cīņa pret to visu un kaD “piebeigs”pelēko ekonomiku,kur būtu apmierināta ar tiem izzagtajiem simtiem miljonu gan medicīna,gan skolotāji u.c.Vai VIDā gaidāmas kādas izmaiņas,ģen.prokuratūrā/ .. utt/ Ņe doždjotes !Kučinskis un Co kaut ko murrā TV un valdības sēdēs.KNABā vēl arvien Toričelli tukšums un klusums.
  Pilsoņi,par ko mēs visiem šiem liekēžiem maksājam lielās algas,ieskaitot Vējoni?

 15. Prātigi cilvēki…

 16. Filma izsauca Latvijas Universitātes rektora un eksprezidenta aplausus, novērojis “Nekā personīga” žurnālists, jo

  Krievijas specdienesti ievērojuši, ka abi – Latvijas Universitātes rektors un eksprezidents slikti redz un dzird un viņiem blakussēdošais krievs Krimu nosaucis par Kaļiņingradu, bet Krievijas armiju, kas to ieņem, par NATO spēkiem. Prasti apmānījis vecīšus.

 17. Varu iedomaties kada aplausu vetra bus tad, kad visus sos kremla cekistu nogadas uz Karatavu laukuma.

 18. smirdīgie laizītāji…

 19. Cik tad veči dabūja ķepā un kādus solījumus ?????

 20. Nu ,manuprāt bijušais prezidents Bērziņš pareizi dara,ar kaimiņiem ir jāsadzīvo,bet nevis jākaro.Un,ja viņš var nokārtot,kad mēs varam ar Krieviju tirgoties,tas jau ir labi.

 21. Visi, kas grib uzlabot attiecības ar Krieviju, sodāmi kā nalsts ienaidnieki. Saimnieks mums lika riet uz Krieviju un nekādā gadījumā nemeklēt tur ko labu. Latvijas teritorija jaunās pasaules plānā paredzēta kā 1)zviedru pensionāru rezervāts vai 2)uzbrukuma placdarms un kaujas lauks vai 3)10 miljonu migrantu izvietošanas nometne. Šim nolūkam vietvalžiem uzdots 1)atbrīvot teritoriju no iedzīvotājiem 2)ierīkot ārvalstu kara bāzes 3)degradēt saimniecību, lai tā nkad nesastādītu konkurenci citiem reģioniem.

 22. Beerzin,Sudraba,Muizniek,Duklav,Aseraden,kauns,kauns,kauns!

  • Vēl jau Endziņš juniors, Strautmanis, Deniņš…Kur tad bez Sudrabas?
   Kauns, ka LU tādas filmas rāda, tagad LU pārdevusies, līdzīgi kā savulaik opera.

 23. Bērziņš ir reālists, vismaz par to es viņu atbalstu. Ja jūs dzīvotu ar 300 eiro mēnesī, jūs arī saprastu, ka bez Krievijas mums te LV neizdzīvot. Kara poligonā investīcijas neienāks, ka redzams vienīgi ASV tanki. Kāpēc amerikāņi nevarētu te uzcelt kādu rūpnīcu, teiksim ar 1000 darba vietām un 3000 algu mēnesī. Bet stumj te savus novecojušos tankus, kurus piespiedīs atpirkt.

  • Pats vainīgs, ja nespēj vairāk par 300 eur nopelnīt.
   Ne jau nu tur sanākušie domāja par tavu tukšo kabatu, viņi domāja tikai par savu.

 24. Juris Dīriņš (antikomunist001@gmail.com) Atbildēt

  Кому Война а кому Мать Родна …….
  Кремль и Рига идут вНогу …….
  Бывшими коммунисты и чекисты не бывают !!!

 25. Visi sanākušie ir bijušie un esošie VDK aģenti un viņu ziņotāji.

 26. ka vecais Bērziņš mūžīgi blenza uz austrumiem, jau visiem bija zināms. Izrādās arī LU rektors, tas pats, kas vēlas paplašināt citu valodu lietojumu un profesorus no Baltkrievijas un Tadžikijas universitātē, lai būtu patiesa konkurence…
  bet par filoloģijas fakultāti saka, ka tur par daudz valodas mācot…

 27. Aizliegtās kompartijas vecbiedriem mūsu valsts ir kļuvusi par neierobežoto iespēju zemi,bet pamattautai par sāpju,nabadzības un ierobežoto iespēju zemi.Morāle-par varoņiem,prezidentiem var kļūt tikai okupantu atbalstītaji un savas tautas paverdzinātaji!

 28. Uz vecajiem komunistiem kremli ir kaudze ar kompromatiem . Bet priecaties par krimas okupaciju ,tas jau tuvojas sizofrenijai .

  • Kā var būt ar tik mazizglītoti sīkā provinciālismā balstītu šauru izpratni par ETIĶETI?
   Kulturālā sabiedrībā parasti ar šādiem “APLAUSIEM” pilnīgi nevietā tiek pausta sava attieksme pret pilnīgi nepieņemamu kādu IZPAUSMI visplašākā šī jēdziena nozīmē!!!!
   Tu visdrīzāk laikam būtu uzvedies kā ielas puika-huligāns, svilpis, mētājies ar bojātiem produktiem, apaviem, spļaudījies u.t.t. un UZSKATĪTU ŠADAS IZPAUSMES PAR PIEDIENĪGĀM!
   Tā tu vari uzvesties maskačkā un tamlīdzīgās vidēs, kur tevi ļoti labi saprastu!!!

 29. pseidomācitājs Valters Korālis jau ceturto gadu svin Baltijas valstu okupantu armijas dienu. Paskataties “Draugos”.

 30. Алё, кунги! А что случилось то, чего вы так всполошились?! Изменить историю вы всё-равно не в силах, «обратной дороги нет!». А экономика своей страны загибается и надо что то делать, ведь так. Уйти с рынка легко и просто, а попробуйте ка потом вернуться.

 31. Īstā ZZS seja – atbalstot Krimas okupāciju? Te Grigule , te Bērziņš ar Dūkuli un kam nav skaidrs… – nav skaidrs tikai ZZS vēlētājiem …

 32. Un kaa nosaukt tos kuri paardod sprotes uc uz krieviju?

 33. Aseradens pirmais visus pārdos

 34. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

  • Kaut tu ar vēmekļiem aizrītos,trulais trolli!

   • tu, totāli nozombētais deRmoliberastu trolli un biogaļas atkritumu samazga Atbildēt

    izēd ateju, kārtējo reizi.

    Un, kā jau tev u.c. taml. biogaļas kautķermeņiem “pi(l)soņiem” ierasts, izpildies šajā sūdēdāju aktivitātē kopīgi ar saviem sīklopu sugas biedriem – pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem, kas nu jau pat klaji demonstratīvi atļaujas piekopt apzināti PRETLIKUMĪGU CENZŪRU. Un ar kuriem kopā tu, nožēlojami analfabētiskā dermoliberastu pidarskapja bezdzimuma smirdoņa, aizrīsieties paši ar saviem dermoliberastu militārhistēriskās lumpeņpropagandas vēmekļiem un noslīksiet paši savos biezā slānī sagānītajos SILES cūklopu sūdos.

  • TEV čomiņ jāārstējas !

   • tu, totāli nozombētais deRmoliberastu trolli un biogaļas atkritumu samazga Atbildēt

    izēd ateju, kārtējo reizi.

    Un, kā jau tev u.c. taml. biogaļas kautķermeņiem un “čomiņiem kam jāārtstējas” (garīgo vājinieku stacionārā) ierasts, izpildies šajā sūdēdāju aktivitātē kopīgi ar saviem sīklopu sugas biedriem – pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem, kas nu jau pat klaji demonstratīvi atļaujas piekopt apzināti PRETLIKUMĪGU CENZŪRU.

 35. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  ========

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =========

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 36. Kur ir amerikāņu tanki un Kanādas bataljons? Bordeļos? Johaidī, gaidījām kopš 1945.g. atbrīvotājus no boļševikiem un komunistiem, bet kārtības ieviešana kā nesākas, tā nesākas!

 37. Ko tad no veca komūnistu oligarha-krāpnieka var sagaidīt?

 38. Kamēr šī paaudze neizzudīs , nekas šai valstī nemainīsies ,irsā līdēju bars Atbildēt

  Zoss

 39. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 40. Diemžēl tādi ir bijušie prezervatīvi , kas saucās Latvijas prezidenti, kas brauca pie putlera bučot roku Sočos. Nekas nav mainījies berjozkina darbībā un ir bīstami Latvijas valstij.

 41. čekas maisu saturs aplaudē, kremļa 5. kolonna aplaudē???

 42. Kādēļ pielīdēji…cilvēki neliekuļo un nemelo…un neizliekas…

 43. Te nu redzam pielīdēju patiesās sejas! Kad vienreiz čekas maisus atvērs? Ko?

Draugiem Facebook Twitter Google+