Mobilā versija
+0.5°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
31. maijs, 2016
Drukāt

Nebīsties lietus! Austiņas kļuvušas ūdens izturīgas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Plantronics” uzlabojis savas standarta austiņas “BackBeat Sense”, nosaukumam piekabinot “Special Edition”, kas no standarta bezvadu austiņām atšķiras ar to, ka tās ir ūdens izturīgas.

“Special Edition” ieguvis īpašu “nano” pārklājumu, kas to padara noturīgu pret ūdeni, un tas var noderēt mirklī, kad, ejot pastaigā, pārsteidz negaidīts lietus. Tomēr izturība ir mānīga, jo austiņas zinātnes vārdā nevajadzētu iemest ezerā un cerēt uz pozitīvu iznākumu. Cita starpā “BackBeat Sense SE” ir ļoti vieglas (140 grami) un ērtas, tomēr austiņas nemaksā lēti – 165 dolāri.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+