Mobilā versija
+7.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
22. novembris, 2016
Drukāt

Unikāls gadījums: Kas paliek pāri no mājas, kad tajā ielido “BMW” (3)

Ekrānšāviņš no http://rus.postimees.ee/Ekrānšāviņš no http://rus.postimees.ee/

Igaunijā fiksēts unikāls gadījums – mājā ielidojis “BMW”, kad autovadītāja lielā ātruma dēļ nav novaldījusi spēkratu pagriezienā, vēsta interneta portāls “Postimees”, publicējot arī fotogrāfijas no notikuma vietas un video. Policijā atzīst, ka gadījums ir unikāls un neordinārs.

Saskaņā ar portāla vēstīto, auto pa gaisu nolidoja vairākus desmitus metru. Tiek ziņots, ka tie bijuši 50 metri – auto pārlidojis pāri citai mašīnai un ietriecies ēkā.

Pie stūres bija 22 gadus veca autovadītāja, kura notikuma vietu pameta, bet vēlāk vērsās slimnīcā pēc medicīniskās palīdzības. Viņas organismā sākotnējie testi uzrādīja narkotisko vielu klātbūtni.

Māja Vīlandē, kas atrodas tuvu ceļa pagriezienam, un negadījumos cietusi vairākkārt. Tomēr šādus postījumus nekad iepriekš nebija piedzīvojusi.

Vienstāvu kokas mājas iemītnieki negadījuma laikā bija mājās, bet neviens no viņiem brīnumainā kārtā nav cietis. Ēkā ir iekārtoti divi dzīvokļi. Tomēr pēc negadījuma māju apdzīvot pagaidām nevar.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. un saka ka Igauņi ir bremzes

  2. nu tak patiešo majas vismaz masinu nau jadzen garaza

  3. Lūk, tā brauc slavenie igauņi! Mācies latviet!

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+