×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
21. februāris, 2015
Drukāt

Ušakovs: Rīgas ceļu uzturētāji pierādījuši, ka var strādāt līmenī (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Sniega tīrītājs laukumā pie Brīvības pieminekļa.

Uzņēmumi, kas Rīgā uztur ceļus, kopš 9.janvāra, kad tiem tika izteikts aizrādījums par paviršu darbu, ir izturējuši pārbaudi un pašvaldība arī turpmāk sadarbosies ar tiem, aģentūrai LETA apliecināja domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).

“Viņiem bija viena neveiksmīga diena,” komentējot janvārī izteiktos aizrādījumus, sacīja Ušakovs.

Rīgas domei par ceļu uzturēšanu ir noslēgti līgumi ar privātajiem uzņēmumiem AS “Ceļu pārvalde”, SIA “Rīgas tilti”, SIA “Roadeks” un pilnsabiedrība “CP Serviss”.

Kā ziņots, 9.janvārī visiem Rīgas domes privātajiem partneriem, kas pilsētā veic ceļu uzturēšanas darbus, tika izteikts aizrādījums par paviršu darbu, kā arī brīdinājums – ja līdz pavasarim šie uzņēmumi nevarēs pierādīt, ka darbu spēj veikt pieprasītajā līmenī, Rīgas pašvaldība šos pakalpojumus turpmāk veiks pati, aģentūrai LETA pastāstīja Ušakovs.

“Negribētos ticēt, ka būs jāveic reforma, jo šie partneri ar pašvaldību sadarbojas jau ilgstoši un parasti savu darbu veikuši labi, tomēr, ja pašreizējā situācija nemainīsies, Rīgas domei nekas cits neatliks, kā iegādāties tehniku un šo darbu darīt pašiem,” toreiz pauda Rīgas mērs.

Tāpat Rīgas domes Administratīvajai inspekcijai un pašvaldības policijai tika uzdots pastiprināti kontrolēt ietvju attīrīšanu no sniega un apledojuma atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Kā ziņots, janvārī un februāra pirmajā nedēļā policija un Administratīvā inspekcija noformējušas kopumā ap 1600 administratīvajiem protokoliem par netīrītām gājēju ietvēm, aģentūra LETA uzzināja Rīgas domē.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. …….pat 4(četru) promiļļu līmenī, tas točno.

 2. Sviestainais RD veiksmes stāsts balstīts uz Dai-nuš-khana überpētījumu un nanoūdeņu piegādes līgumiem….

 3. “Strādāt līmenī”? Rīgā jau kalnu nav …

 4. NAV šo ziemu bijis īsts sniegs un === tikai notika 2 reizes un tad jau piestatnes nebija notīrītas.
  udens pludem bija jabrien lai tiktu tramvajā.
  Ušakov, you have to get out more…. check it out yourself.. your hired people are all Yes, yes people, they just tell you what you want to hear… grow up and be all you can be, Mr Mayor.

 5. Lūgums LA redakcijai. Atbildēt

  Beidziet reklamēt šo okupācijas laika atlikumu! Pietiek jau, ka DELFI ir pārdevušies par rubļiem un tagad katru dienu reklamē šo okupācijas seju.

Draugiem Facebook Twitter Google+