×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
31. decembris, 2013
Drukāt

Uz laiku apturēta “SEB” un “Swedbank” internetbanku darbība

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien plkst.19 slēgta “SEB bankas” internetbankas “Ibanka” darbība, lai sagatavotos pārejai uz eiro, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja banka.

Šodien plkst.15 darbu beidza SEB bankas filiāles, savukārt plkst.19 tiks slēgta SEB bankas internetbanka “Ibanka”, lai sagatavotos pārejai uz eiro. Banka atgādina, ka sekot SEB bankas pakalpojumu un sistēmu pārejai uz eiro var mājas lapā: http://www.seb.lv/lv/pakalpojumu-statuss/.

Pēc plkst.20 uz laiku atslēgta arī “Swedbank” internetbanka un ar to saistītie pakalpojumi, lai pārietu uz eiro, informēja banka. Turpina strādāt karšu norēķini, tiem iespējami traucējumi ap pusnakti. “Swedbank” POS terminālos ievērojami traucējumi nav plānoti.

1.janvārī ap plkst.6 no rīta “Swedbank” internetbankā jau varēs apskatīt konta bilanci, savukārt plkst.12 dienā būs pieejami arī maksājumu pakalpojumi. Šonakt “Swedbank” komandā darbojas ap 300 cilvēku, lai nodrošinātu klientu ērtu pāreju uz eiro.

“Nordea” bankas internetbanka uz vairākām stundām nebūs pieejama no plkst.23. Savukārt 1.janvārī internetbanka klientiem būs pieejama informatīvajā režīmā, bet no 2.janvāra internetbankas darbība tiks atjaunota.

“Citadeles” internetbankai nebūs iespējams pieslēgties no pusnakts līdz 1.janvāra plkst.12. Līdz 2.janvāra plkst.7 internetbanka būs pieejama tikai skatīšanās režīmā.

Šodien līdz “SEB bankas” filiāļu darba dienas beigām filiālēs veikts 2001 darījums, apkalpoti 2270 apmeklētāji, no tiem visvairāk Salaspils filiālē – 132.

Salīdzinot ar 30.decembri, kad “SEB bankas” filiālēs tika apkalpoti astoņi tūkstoši apmeklētāju, filiāļu apmeklējums pirmssvētku dienā ir samazinājies. Šodien visvairāk darījumu veikti saistībā ar skaidras naudas iemaksu, kas sasniedza 44% no visiem darījumiem filiālēs, un eiro komplektu pirkšanu, kas veido 27% no visiem šodien “SEB bankas” filiālēs veiktajiem darījumiem.

Šodien “SEB bankas” filiālēs pārdoti 1520 eiro sākumkomplekti, bet kopumā kopš 10.decembra – turpat 150 tūkstoši komplektu.

Plānots, ka “Ibanka” būs pieejama klientiem rīt, 1.janvārī, plkst.9. Par darbības pārtraukumu klientus informēs atbilstošs uzraksts, ieejot “Ibankas” vietnē.

1.janvārī no plkst.12 līdz plkst.15 būs atvērtas 10 SEB bankas filiāles: 3 Rīgā – Rīdzenes, Āgenskalna un Vidzemes filiāles, un 7 ārpus Rīgas – Daugavpils, Jelgavas, Liepājas, Madonas, Rāznas, Talsu un Valmieras filiāles. 2.janvārī strādās visas filiāles kā ierasts.

Šodien plkst.10 tika uzsākta papildu 41 iemaksas/izmaksas bankomāta sagatavošana eiro. Tas nozīmē, ka šodien dienas otrajā pusē “SEB bankas” iemaksu/izmaksu bankomāti nebūs pieejami. Līdz plkst.23.30 darbu turpina 180 “SEB bankas” izmaksas bankomāti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+