×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
24. novembris, 2014
Drukāt

Uz Rīgu atceļojušas Dalī, Šagāla, Kiriko un citu slavenību gleznas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 24. līdz 30. novembrim, Rīgā pirmo reizi notiks starptautiska modernās un laikmetīgās mākslas mese “Art Riga 2014”, portālu LA.lv informēja Kristīne Matīsa.

Mesē “Art Riga 2014” ddalību apstiprinājušas mākslas galerijas no Vācijas, Šveices, Itālijas, Krievijas, Indonēzijas… Uz Rīgu tiek vesti Salvadora Dalī, Marka Šagāla, Džordžo de Kiriko darbi, šurp brauc Šveicē dzīvojošais mākslas kritiķis Saimons Hjūits, publicists, mākslas menedžers un galerists Marats Helmans un citas prominences.

“Art Riga 2014” ir mākslas galeriju un institūciju kolektīva izstāde, kurā katrs dalībnieks savu ekspozīciju iekārto atsevišķā stendā. Pasākuma norises vieta – Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs – izvēlēta, ņemot vērā ēkas kultūrvēsturisko nozīmi, tās ietilpību un apmeklētājiem viegli pieejamo atrašanās vietu.

Meses laikā notiks ne vien tradicionālas un starpdisciplināras mākslas skates, bet arī plaša analītisku diskusiju programma un dalībnieku individuālās prezentācijas.

“Art Riga” 2014 rīkotāji cer ar tās palīdzību radīt svarīgu ikgadēju tikšanās vietu Ziemeļeiropas, Rietumeiropas un Austrumeiropas mākslas profesionāļiem, stiprināt Latvijas mākslinieku un mākslas galeriju autoritāti, apjaust pasaules mākslas strāvojumus un paraudzīties uz sevi Eiropas un pasaules mākslas tirgus kontekstā, kā arī veicināt kvalitatīvu izstāžu apmaiņu ar ārvalstu mākslas galerijām, iepazīt jaunus sadarbības partnerus mākslas pasākumu organizēšanā visā pasaulē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+