×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
11. augusts, 2016
Drukāt

Uz Rio aizbrauc Pone un ASV treneris, latvietim jāpaliek mājās (16)

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) prezidenta Kaspara Pones aizbraukšana uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, bet olimpietes Aļonas Ribakovas trenera atstāšana mājās ir nepieņemama – tā “LA” atzina kāds peldēšanas treneris, vēloties palikt anonīms.

“Viss kolektīvs bija šokā. Federācijas vadītājam vajag palīdzēt, taču tā vietā treneris tiek uzskatīts par pēdējo cilvēku, lai gan paveic lielu darbu par smieklīgu algu. Ja nevar samaksāt, tad vismaz, lai aizbrauc uz olimpiskajām spēlēm – tas ir nopelnīts sasniegums. Pone nodarbojas ar savu biznesu, peldētāji viņam ir vienaldzīgi. Visu darbu izdara izlases galvenā trenere Jeļena Solovjova un ģenerālsekretārs Aivars Platonovs,” sacīja treneris.

Jau ziņots, ka Latvijas peldētāja Aļona Ribakova olimpiskajā debijā ar jaunu Latvijas rekordu 200 metru brasā ierindojās 27. vietā. Viņas treneris Germans Jakubovskis iekļauts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) oficiālajā Latvijas komandas bukletā, taču pēdējā brīdī viņam pateikts, ka jāpaliek mājās. Pone trenerim teicis, ka tas ir LOK lēmums, LOK – ka LPF lēmums.

Tai pat laikā otra mūsu olimpieša Uvja Kalniņa trenerim amerikānim Deividam Kolinsam, kurš ar viņu strādā Misūri štata universitātē ASV, ir atradusies vieta Latvijas olimpiskajā komandā. Kāpēc tā – uz to atbildi LPF ģenerālsekretārs Aivars Platonovs nevarēja sniegt, norādot, ka tas ir valdes lēmums. Arī viens no diviem valdes locekļiem Juris Ulmanis raustīja plecus – viņš nezinot, kāpēc tā. Esot jāvaicā pašam Ponem.

Kalniņš 200 metru kompleksajā peldējumā sev piederošajam Latvijas rekordam tuvumā netika, paliekot 24. pozīcijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. PALDIES Anonymous!!! Tieši tā!

 2. Tak pofik, visi tachu zin, ka dzivojam despotisku viiri vadiitaa pasaulee

 3. tam Ponem nav naudas un viņš nevar atļauties pats samaksāt par savu braucienu? Nu i cilvēks izmantoja iespēju… kā priekšnieks…

 4. Visu cieņu Germanam Jakubovskim, taču, vai tiešām viņš ir latvietis, kā minēts virsrakstā? Nudien nedomāju kaut kā slikti šo jautājumu, vienkārši brīnos.

 5. A,ko tur dara tūrists Viesturs Serdāns?Jau kuro Olimpiādi,viņš ir LA fotogrāfs (sporta),bet fotogrāfijas neredzam.Viņš pat sportistus lāga nepazīst,kur nu vēl tos kustībā nofotogrāfēt.

 6. Cik PRETĪGA un SAVTĪGA rīcība! LOK -ā joprojām valda korumpētība?
  Vakar TV redzēju, cik foršs un zinošs ir viņu treneris, kurš gadiem ilgi strādājis ar jauniešiem, bet viņa vietā aizbrauc federācijas ” prezidentiņš – rīkotājiņš” .
  Miljonāriņš Pone nevarēja par savu naudu aizbraukt?

 7. Cik PRETĪGA un SAVTĪGA rīcība! LOK -‘ajoprojām valda korumpētība.
  Mūsu peldētājiem, atšķrībā no citām valstīm, bija jāstartē bez trenera klātbūtnes. Vakar TV redzēju, cik foršs un zinošs ir viņu treneris, kurš gadiem ilgi strādājis ar jauniešiem, bet viņa vietā aizbrauc federācijas ” prezidentiņš – rīkotājiņš” .
  Miljonāriņš Pone nevarēja par savu naudu aizbraukt?

 8. http://swimming.lv/parmums/

  LPF darbības galvenie uzdevumi ir:
  peldēšanas sporta attīstība un popularizēšana;
  peldēšanas apmācības attīstība visās vecuma grupās;
  tautas veselības nostiprināšana ar peldēšanas līdzekļiem;
  augstas klases peldētāju sagatavošana un Latvijas pārstāvēšana starptautiskajos pasākumos, kurus rīko LOK, FINA, LEN un to biedri.

 9. Ameriká vispár ir aizliekts iejaukties trenneros. Kas te notiek?

 10. šitādi pones mums te kā jūras mēslu. Federācijai būtu kāds lēmums jāpieņem un tādu tirliņu jāpatriec uz visām četrām…

Draugiem Facebook Twitter Google+