×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
28. janvāris, 2016
Drukāt

Uzmanību! Zemgalē aktivizējušies dzīvokļu īres krāpnieki

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes (VP ZRP) Jelgavas, Tukuma un Aizkraukles iecirkņos reģistrēti krāpšanas gadījumi. Nedēļas laikā VP ZRP Jelgavas, Tukuma un Aizkraukles policijas iecirkņos reģistrēti četri gadījumi saistībā ar krāpnieciskām darbībām, piedāvājot īrēt dzīvokli, informē VP.

Jelgavā par krāpniecības upuriem kļuvušas divas 1993.gadā un 1988.gadā dzimušas sievietes, kuras veikušas, viena – 220 eiro, otra – 250 eiro priekšapmaksu par dzīvokļa īri, tā arī nesaņemot īrējamo platību.

Tukumā krāpnieka norādītajā kontā iemaksu 100 eiro apmērā veikusi kāda 1974.gadā dzimusi sieviete. Aizkrauklē vēloties noīrēt dzīvokli un veicot priekšapmaksu internetbankā 200 eiro apmērā apkrāpta kāda 1972.gadā dzimusi sieviete. Policijā par visiem gadījumiem sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Policija atgādina, ka nekādā gadījumā nedrīkst uzticēties personai, kura piedāvā īrēt dzīvokli, taču kaut kādu iemeslu pēc nevar to parādīt pirms tiek lūgts veikt priekšapmaksu.

Lai nekļūtu par krāpnieku upuri, jebkāda veida samaksu var veikt tikai gadījumā, kad īpašums apskatīts, izīrētājs apliecinājis, ka ir konkrētā īpašuma īpašnieks, ir noslēgts līgums, kā arī saņemtas īpašuma atslēgas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+