Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
28. janvāris, 2016
Drukāt

Uzmanību! Zemgalē aktivizējušies dzīvokļu īres krāpnieki

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes (VP ZRP) Jelgavas, Tukuma un Aizkraukles iecirkņos reģistrēti krāpšanas gadījumi. Nedēļas laikā VP ZRP Jelgavas, Tukuma un Aizkraukles policijas iecirkņos reģistrēti četri gadījumi saistībā ar krāpnieciskām darbībām, piedāvājot īrēt dzīvokli, informē VP.

Jelgavā par krāpniecības upuriem kļuvušas divas 1993.gadā un 1988.gadā dzimušas sievietes, kuras veikušas, viena – 220 eiro, otra – 250 eiro priekšapmaksu par dzīvokļa īri, tā arī nesaņemot īrējamo platību.

Tukumā krāpnieka norādītajā kontā iemaksu 100 eiro apmērā veikusi kāda 1974.gadā dzimusi sieviete. Aizkrauklē vēloties noīrēt dzīvokli un veicot priekšapmaksu internetbankā 200 eiro apmērā apkrāpta kāda 1972.gadā dzimusi sieviete. Policijā par visiem gadījumiem sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Policija atgādina, ka nekādā gadījumā nedrīkst uzticēties personai, kura piedāvā īrēt dzīvokli, taču kaut kādu iemeslu pēc nevar to parādīt pirms tiek lūgts veikt priekšapmaksu.

Lai nekļūtu par krāpnieku upuri, jebkāda veida samaksu var veikt tikai gadījumā, kad īpašums apskatīts, izīrētājs apliecinājis, ka ir konkrētā īpašuma īpašnieks, ir noslēgts līgums, kā arī saņemtas īpašuma atslēgas.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+