Mobilā versija
+18.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
1. aprīlis, 2014
Drukāt

Uzpucē mazo! Lieliskie pašmāju bērnu apģērbu zīmoli

Hebe1

Prieks, ka pircēji atgriežas

Modes mākslinieki uzskata, ka bērnu mode Latvijā ir piedzimusi gluži nesen un tagad piedzīvo pirmos soļus savā attīstībā. Priecē, ka daudzus Latvijas zīmolus ir pamanījuši ārzemēs, kā arī iecienījuši vietējie pircēji. Šeit tapušie apģērbi mazuļiem un vecākiem bērniem visbiežāk atšķiras ar individuālu dizainu un teicamu kvalitāti. Par to, kā dzimst idejas jaunām kolekcijām, kur smelties iedvesmu, jautājām triju pašmāju zīmolu “Hebe”, “Aristrocrat Kids” un “Paade Mode” radītājām. Un kā jūs pucējat savus bērnus?

Zīmola “Hebe” radītāja Inga Blumberga stāsta, ka par Latvijā dzīvojošo vecāku attieksmi pret bērnu apģērbu viņai ir divējādi novērojumi. – Dažiem ir ļoti svarīgi, lai apģērbs būtu kvalitatīvs un šūts no labiem, dabiskiem materiāliem. Citiem ir pārliecība, ka bērniņi aug ļoti ātri, un viņi nav gatavi daudz investēt apģērbā. Vecāki pievērš uzmanību galvenokārt kvalitātei, funkcionalitātei un, protams, arī cenai. Mēs priecājamies, ka cilvēki, vienreiz iegādājoties “Hebe” apģērbu, atkal atgriežas pie mums. Bieži dzirdam, ka mūsu apģērbs kalpo pat vairākām paaudzēm.

Kā top “Hebe” apģērbs? Vispirms tiek izdomāta kolekcijas tēma, tālāk izvēlas krāsas, strādā pie apdrukām, kas ir šā zīmola specifika, un tikai tad top paši modeļi. Viss tiek darīts ar domu, lai kolekcija spētu konkurēt ar ārzemju zīmoliem. Lai izveidotu veiksmīgu kolekciju, ļoti nozīmīgs ir pircēju viedoklis, un tas vienmēr tiek uzklausīts. Visi “Hebe” apģērbi tiek ražoti Latvijā, un uzņēmums nesen Rīgā ir atvēris šūšanas cehu.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+