Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. aprīlis, 2015
Drukāt

IZM dienesta ziņojumā par skolas.lv izgāšanu jaušama vēlme pasargāt savējos

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Ģenerālprokuratūra jau marta pirmajā pusē no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) saņēma dokumentus, kas saistīti ar projekta “skolas.lv” neveiksmīgo īstenošanu, taču joprojām nav izlēmusi, vai uzsākt kriminālprocesu.

Ģenerālprokuratūras pārstāve Aiga Eiduka skaidro, ka lēmums nav pieņemts tāpēc, ka no IZM pieprasīti papildu materiāli, kas tā arī joprojām nav saņemti. Nav jābrīnās, ka Ģenerālprokuratūrai radušies papildu jautājumi. Viens no IZM iesniegtajiem dokumentiem ir pašu veiktās dienesta izmeklēšanas ziņojums, kurā neskaidrības pamanīja arī “Latvijas Avīze”.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+