Mobilā versija
+21.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
24. marts, 2016
Drukāt

Vairāku kredītu saistības var apvienot (3)

majaLH
Uzziņa

SIA "Latvijas Hipotēka" ir licencēts nebanku kreditētājs, kas piedāvā privātpersonām un uzņēmējiem aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu ar piemērotu procentu likmi ātri un ērti visā Latvijas teritorijā.

Uzņēmuma pamatdarbība: kredītu izsniegšana pret nekustamā īpašuma ķīlu; nekustamo īpašumu uzpirkšana; finanšu restrukturizācija.

Iedzīvotājiem, kuri aizņēmušies naudu no vairākiem kreditoriem, uzņēmums “Latvijas Hipotēka” piedāvā tos apvienot. Uzņēmumā atzīst, ka šis pakalpojums kļūst arvien pieprasītāks, ņemot vērā, ka lielai daļai iedzīvotāju ir vienlaikus vairāku kredītu saistības.

“Piemēram, cilvēks aizņēmies naudu ātro kredītu firmā, vienlaikus viņam ir patēriņa kredīts bankā un vēl saistības auto līzinga uzņēmumā,” – stāsta uzņēmuma “Latvijas Hipotēka” vecākais kredītu speciālists Ivars Jansons, “tā kā kreditori ir vairāki, tāpat maksājumu termiņi dažādi, katrs šāds maksājums jāveic atsevišķi, kas aizņem ilgāku laiku nekā maksājot vienam aizdevējam.”

Kā paskaidro Ivars Jansons, šādu kredītu apvienošanu uzņēmums piedāvā tikai pret nekustamā īpašuma ķīlu. Bet apvienošana dod aizņēmējam vairākus ieguvumus. Pirmkārt, viņš turpina maksāt tikai vienam aizdevējam. Otrkārt, veicot maksājumus vienam aizdevējam, aizņēmējs ietaupa savu laiku. Treškārt, samazinās viņa maksāto procentu likme, tātad viņš ietaupa arī savu naudu.

“Aizņēmēji bieži pat neaizdomājas, cik daudz iespējams ietaupīt, apvienojot kredītus,” – turpina uzņēmuma pārstāvis, “Uzņēmuma mājas lapā www.latvijashipoteka.lv pieejams informatīvais kalkulators, kas ļauj iepazīties ar iespējamo ietaupījumu. Izvēloties šo pakalpojuma veidu, aizņēmējam ir iespējams sakārtot un labāk plānot savus izdevumus ilgtermiņā.”

Bieži klienti jautā, kā notiek kredītu apvienošana un kas viņam jādara, ja nolēmis to darīt. Atbilde ir pavisam vienkārša: jāsazinās ar potenciālo kreditoru t.i. jāzvana uz uzņēmuma informatīvo tālruni vai jāaizpilda pieteikums mājas lapā; jāizstāsta, kāda ir kredītu kopsumma, kuru vēlētos apvienot; jāsniedz vairāk informācijas par piederošo nekustamo īpašumu (dzīvoklis, māja, zeme, īpašuma atrašanās vieta u.c.); jāgaida atbilde no kreditora.

Galvenokārt atbilde tiek sniegta 24 stundu laikā. Ja situāciju nepieciešams izvērtēt pilnīgāk, tad par to klients tiek informēts un atbilde tiek sniegta maksimāli drīz. Ja kreditors apstiprina kredītu, klientam jāierodas uzņēmumā, kur viņu iepazīstina ar līgumu un noslēdz darījumu.

“Latvijas Hipotēka” piedāvā palīdzību arī tiem iedzīvotājiem, kuriem nokļuvuši maksājumu grūtībās vai radušies citi sarežģījumi. Piemēram, nekustamajam īpašums draud izsole, jo iekrājušies komunālo pakalpojumu vai citi parādi.

Kā atzīst uzņēmumā “Latvijas Hipotēka”, lielai daļai cilvēku kredītu ir tik daudz, ka, izvērtējot maksātspēju, kredītu piešķirt nav iespējams, jo ir vēl komunālais parāds, uzturlīdzekļu parāds vai kādas citas parādu saistības. Šādos gadījumos “Latvijas Hipotēka” piedāvās cita veida finanšu risinājumu.

“Jebkurā sarežģītā finanšu situācijā var atrast kādu atrisinājumu, tikai cilvēkam laikus jāvēršas pēc palīdzības pie speciālistiem, kuri palīdzēs atrast vispiemērotāko. Vai klientam tas šķitīs piemērots, tas, protams, vienmēr paliks viņa ziņā,” – piebilst Ivars Jansons.

“Latvijas Hipotēka” piedāvā klientiem:

  • maksimāli vienkāršotu aizdevumu saņemšanas procedūru;
  • skaidri saprotamus līguma noteikumus;
  • līguma noteikumu maiņu klienta interesēs;
  • palīdz atrisināt sarežģītus, nestandarta finanšu problēmas.

Lai izvēlētos sev piemērotāko risinājumu SIA “Latvijas Hipotēka” aicina zvanīt uz bezmaksas uzziņu tālruni 80009991, lai vienotos par bezmaksas konsultāciju, kuras laikā katram tiks ieteikts piemērotākais finanšu risinājums. Pieteikties konsultācijai var arī rakstiski e-pastā: info@latvijashipoteka.lv.

400dpiLogo

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Apvienot var, bet vai no tā būs liela jēga? Ja uz tā visa varētu ietaupīt kaut vai 5% no summas, tad būtu labi. Šādi pakalpojumi varētu būt derīgi ilgtermiņa kredītiem, kur ir lielas summas un pat 1% ietaupījums izpaustos ietekmīgā summā. Ātro kredītu apvienošana noteikti nebūs tas, kas nesīs guvumu, ja, protams, pārkreditēšanas kompānija nestrādās par pliku velti.

  2. Ja vajag, labāk skatīt KREDIT.LV

  3. Jūs Domājiet, Meklējiet risinājumu, kā Latvijas iedzīvotāji varētu Nopelnīt naudu Latvijā, lai visiem tiem simtiem tūkstošiem, kuri ir iegrābušiem lamātās, lai varētu Nopelnīt Spējīgu EU valstu algu! Šausmīgu Niknumu uzdzen, kad visos stūros, ekrānos un radio ēterā, pakaļ met ātros kredītus! Nāciet, Ņemiet! Ātri, Ērti! Pirmie trīs mēneši nekas nav jāmaksā! Tikai ņemiet! (aizkadrā, ātri nomurmuļo: izvērtējiet savas iespējas atdot!) Lai Nolādēti ir visi šie Kredītu pasviedēji! Jums jau Prātiņa par īsu, lai uzbūvētu Ekonomisko att., Latvijā, kurā varētu strādāt un Pelnīt, Nopelnīt vēlamo naudu! Nu pēc iespējas tuvāk, vēlamam! Vidēji 1500 euro, pēc Nodokļu nomaksas! (Godīgas nodokļu, Patiesas nomaksas!) Bet nejau 500 euro. Ar šādu, vai 700 euro, Mūsdienās Mēs slikstam Neatgriezeniskā Nabadzībā! Jo tam strādājošam ar tiem 500 euro netto, ir Noteikti kautkādi kredīt maksājumi! Protams daudziem viņi velkās, kā Nāve pakaļ no Burbuļa gadiem! Bet daudziem ir Milzīgi kredīt parādi! Runa iet par nekustamiem īpašumiem, kuri kautkad sabruks! Jo tās ir Padomju laikos celtās ēkas! Man ir vēl Remontam paņemtie 30 t. Un Nākošie 10 gadi vēl intensīvi jāmaksā! Un dēļ šim Nolādētām lamatām, šaumīgām dzīves kļūdām! Mums nepiedzima bērni! No Ģimenes palicis viens Nosaukums! Ja nav Oficiāli vēl šķīrušies, tad jau entos gadus nedzīvo kopā! Jo arī gribot, negribot vienam jāpelna nauda ārzemēs! Jo Latvijā darba samaksa Traģiski zeme! Ar kuru var kļūt par Velosipēda pašnāvnieku! Kuri diezgan daudz tagad Pilsētās! Un šī visa Nelaime ir pateicoties Iespējām iegrābties šajos Nolādētajos Kredītos! Bet kur Nopelnīt, Normālu darba algu, par to Vispār, sākot ar 90 mitajiem, Neviens politiķis, Ekonomists, Jurists nedomāja! Viņi, Jūs visi F, Jūs visu esat aizlaiduši pa pieskari! Latvieši samazinās! Bērni nepiedzima! Absolūtā eksistence, bez Nākotnes! Jo bez naudas Neko nevar mainīt! Un ja parādos līdz ausīm! Un tie te vēl kladzina uz visiem stūriem: ņemiet, nešaubies ne mirkli! Visas šīs Nolādētās kredīt Lamatas ir Jālikvidē! Jūs F rodiet darba vietas, uzņēmumus, stabilu darbu! Eiropas līmeņa algas! Lai Latviešiem vēl un vēl nebūtu jāmeklē Glābiņš Skandināvijā, Vācijā vai tajā miskastē uk.

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (6)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+