×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
24. marts, 2016
Drukāt

Vairāku kredītu saistības var apvienot (3)

majaLH
Uzziņa

SIA "Latvijas Hipotēka" ir licencēts nebanku kreditētājs, kas piedāvā privātpersonām un uzņēmējiem aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu ar piemērotu procentu likmi ātri un ērti visā Latvijas teritorijā.

Uzņēmuma pamatdarbība: kredītu izsniegšana pret nekustamā īpašuma ķīlu; nekustamo īpašumu uzpirkšana; finanšu restrukturizācija.

Iedzīvotājiem, kuri aizņēmušies naudu no vairākiem kreditoriem, uzņēmums “Latvijas Hipotēka” piedāvā tos apvienot. Uzņēmumā atzīst, ka šis pakalpojums kļūst arvien pieprasītāks, ņemot vērā, ka lielai daļai iedzīvotāju ir vienlaikus vairāku kredītu saistības.

“Piemēram, cilvēks aizņēmies naudu ātro kredītu firmā, vienlaikus viņam ir patēriņa kredīts bankā un vēl saistības auto līzinga uzņēmumā,” – stāsta uzņēmuma “Latvijas Hipotēka” vecākais kredītu speciālists Ivars Jansons, “tā kā kreditori ir vairāki, tāpat maksājumu termiņi dažādi, katrs šāds maksājums jāveic atsevišķi, kas aizņem ilgāku laiku nekā maksājot vienam aizdevējam.”

Kā paskaidro Ivars Jansons, šādu kredītu apvienošanu uzņēmums piedāvā tikai pret nekustamā īpašuma ķīlu. Bet apvienošana dod aizņēmējam vairākus ieguvumus. Pirmkārt, viņš turpina maksāt tikai vienam aizdevējam. Otrkārt, veicot maksājumus vienam aizdevējam, aizņēmējs ietaupa savu laiku. Treškārt, samazinās viņa maksāto procentu likme, tātad viņš ietaupa arī savu naudu.

“Aizņēmēji bieži pat neaizdomājas, cik daudz iespējams ietaupīt, apvienojot kredītus,” – turpina uzņēmuma pārstāvis, “Uzņēmuma mājas lapā www.latvijashipoteka.lv pieejams informatīvais kalkulators, kas ļauj iepazīties ar iespējamo ietaupījumu. Izvēloties šo pakalpojuma veidu, aizņēmējam ir iespējams sakārtot un labāk plānot savus izdevumus ilgtermiņā.”

Bieži klienti jautā, kā notiek kredītu apvienošana un kas viņam jādara, ja nolēmis to darīt. Atbilde ir pavisam vienkārša: jāsazinās ar potenciālo kreditoru t.i. jāzvana uz uzņēmuma informatīvo tālruni vai jāaizpilda pieteikums mājas lapā; jāizstāsta, kāda ir kredītu kopsumma, kuru vēlētos apvienot; jāsniedz vairāk informācijas par piederošo nekustamo īpašumu (dzīvoklis, māja, zeme, īpašuma atrašanās vieta u.c.); jāgaida atbilde no kreditora.

Galvenokārt atbilde tiek sniegta 24 stundu laikā. Ja situāciju nepieciešams izvērtēt pilnīgāk, tad par to klients tiek informēts un atbilde tiek sniegta maksimāli drīz. Ja kreditors apstiprina kredītu, klientam jāierodas uzņēmumā, kur viņu iepazīstina ar līgumu un noslēdz darījumu.

“Latvijas Hipotēka” piedāvā palīdzību arī tiem iedzīvotājiem, kuriem nokļuvuši maksājumu grūtībās vai radušies citi sarežģījumi. Piemēram, nekustamajam īpašums draud izsole, jo iekrājušies komunālo pakalpojumu vai citi parādi.

Kā atzīst uzņēmumā “Latvijas Hipotēka”, lielai daļai cilvēku kredītu ir tik daudz, ka, izvērtējot maksātspēju, kredītu piešķirt nav iespējams, jo ir vēl komunālais parāds, uzturlīdzekļu parāds vai kādas citas parādu saistības. Šādos gadījumos “Latvijas Hipotēka” piedāvās cita veida finanšu risinājumu.

“Jebkurā sarežģītā finanšu situācijā var atrast kādu atrisinājumu, tikai cilvēkam laikus jāvēršas pēc palīdzības pie speciālistiem, kuri palīdzēs atrast vispiemērotāko. Vai klientam tas šķitīs piemērots, tas, protams, vienmēr paliks viņa ziņā,” – piebilst Ivars Jansons.

“Latvijas Hipotēka” piedāvā klientiem:

  • maksimāli vienkāršotu aizdevumu saņemšanas procedūru;
  • skaidri saprotamus līguma noteikumus;
  • līguma noteikumu maiņu klienta interesēs;
  • palīdz atrisināt sarežģītus, nestandarta finanšu problēmas.

Lai izvēlētos sev piemērotāko risinājumu SIA “Latvijas Hipotēka” aicina zvanīt uz bezmaksas uzziņu tālruni 80009991, lai vienotos par bezmaksas konsultāciju, kuras laikā katram tiks ieteikts piemērotākais finanšu risinājums. Pieteikties konsultācijai var arī rakstiski e-pastā: info@latvijashipoteka.lv.

400dpiLogo

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Apvienot var, bet vai no tā būs liela jēga? Ja uz tā visa varētu ietaupīt kaut vai 5% no summas, tad būtu labi. Šādi pakalpojumi varētu būt derīgi ilgtermiņa kredītiem, kur ir lielas summas un pat 1% ietaupījums izpaustos ietekmīgā summā. Ātro kredītu apvienošana noteikti nebūs tas, kas nesīs guvumu, ja, protams, pārkreditēšanas kompānija nestrādās par pliku velti.

  2. Ja vajag, labāk skatīt KREDIT.LV

Draugiem Facebook Twitter Google+