Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. septembris, 2015
Drukāt

Vāks izlietotās baterijas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

“Zaļā josta” aicina bērnus un jauniešus kopīgiem spēkiem sargāt Latvijas dabu no vides piesārņojuma ar bīstamiem atkritumiem – izlietotām baterijām.

Lai iesaistītos konkursā, izglītības iestādes pārstāvim līdz 2015. gada decembra beigām jāreģistrējas “Zaļās jostas” mājaslapas www.zalajosta.lv izveidotajā konkursa datubāzē. Izlietotās baterijas būs iespējams nodot līdz 2016. gada februāra beigām. Pagājušajā mācību gadā bateriju vākšanas kampaņā iesaistījās 249 izglītības iestādes, savācot un pārstrādei nogādājot 26,51 tonnu izlietotu un vairs nederīgu bateriju.

BEPS-logo
Materiāls tapis ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu. nezinu. Rīgā praktiski katrā lielveikalā vai Narvesen’ā var specialā kārbā atstāt izlietotās baterijas.

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+