×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
18. marts, 2016
Drukāt

Valsts prezidents piedalīsies akcijā „Zemes stunda” (1)

Foto LETAFoto LETA

Sestdien, 19.martā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis pievienosies visiem akcijas „Zemes stunda” atbalstītājiem Latvijā un pasaulē, kas laikā no pulksten 20:30 līdz 21:30 simboliski nelietos elektrību, tādējādi apliecinot izpratni par klimata pārmaiņu nozīmību.

Valsts prezidents aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, uzņēmumu, pašvaldības un valsts iestādi pievienoties akcijai un simboliski vienu stundu nelietot elektrību, kā arī ikdienā izdarīt videi draudzīgas izvēles.

„Mums katram ir pienākums rūpēties par vidi, kurā dzīvojam. Dalība Zemes stundā ikvienam ir lieliska iespēja parādīt, ka mums rūp klimata pārmaiņas un esam gatavi rīkoties, lai sargātu vidi. Esmu iestājies par videi draudzīgu dzīvesveidu un saimniekošanu, tāpēc aicinu ikvienu sargāt dabas resursus, taupīt elektrību un šķirot atkritumus,” saka Valsts prezidents.

„Zemes stundā” apgaismojumu izslēgs un elektrības lietošanu samazinās Valsts prezidenta pagaidu rezidencē Melngalvju namā un Valsts prezidenta Jūrmalas rezidencē, kur pašlaik strādā Raimonds Vējonis.

Kanceleja informē, ka Vējonis turpina nostiprināt savu veselību, veicot ārstu nozīmētos rehabilitācijas pasākumus un terapiju. Prezidents turpina atveseļoties nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari” un strādā Jūrmalas rezidencē, liecina prezidenta kancelejas informācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu un kur viņš bija???

Draugiem Facebook Twitter Google+